nProtect Anti-Virus / Spyware

0
420
Ücretsiz | 26.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

nProtect Anti-Virus / Spyware, PC’nizi virüslerden, casus yazılımlardan, solucanlardan, kötü araçlardan ve diğerlerinden korumak için gerçek zamanlı bir koruyucu, bulut tarama, APT ve MBR desteği içeren kötü amaçlı yazılımdan koruma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs ve Zararlı Yazılım Önleme Programı

NProtect Anti-Virus / Spyware, gerçek zamanlı koruyucu, çoklu tarama modları, karantina yöneticisi, günlükler ve çok çeşitli yapılandırma ayarları içeren bir anti-malware uygulamasıdır. Bilgisayarınızı virüslerden, solucanlardan, casus yazılımlardan, zararlı araçlardan ve İnternet’te gizlenmiş diğer kötü niyetli ajanlardan korumak için tasarlanmıştır.

Kullanıcı dostu bir arayüzle sarılmış bir yapısı vardır. Program, gerçek zamanlı tarama, APT (Gelişmiş Sürekli Tehdit) ve gerçek zamanlı tarama modülü ve gerçek zamanlı izleme modülü sayesinde gelen tehditlere karşı 24 saat güvenlik sağlamak için Windows otomatik başlatma sırasına entegre edildi. Blok ve MBR (Master Boot Record) koruması vardır. Dosyalar, sürücü işlemleri, kötü amaçlı kod veya Sistem Geri Yükleme klasörü söz konusu olduğunda, her modül için istisnalar tanımlanabilir.

Kurulumdan sonra yapmanız gereken ilk şey, bilgisayarınızda etkin bir İnternet bağlantısı olmadığında etkili olan virüs imzalarını güncellemektir. Aksi takdirde, nProtect Anti-Virus / Spyware yeni ve bilinmeyen tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için bulut taramasını başlatır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden fazla tarama modu vardır (temel, tam sistem, planlanmış, Gezinme) ve her biri keşfedilebilir ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Bunlarla, onarım metodu, tarama hedefi (sıkıştırılmış dosyalar, önyükleme bölümü, bellek, buluşsal teşhis), yer ve otomatik senkron zamanına odaklanmaktadır. Ayrıca, günlük dosyalarını inceleyebilir, virüslerle karantinayı yönetebilir ve her modül için uyarılar yapılandırabilirsiniz.

Program testlerimize göre düşük CPU ve RAM ile çalışabilmektedir. Testlerimize göre tarama işleri oldukça hızlı gerçekleştirildi. Bununla birlikte, gerçek zamanlı koruyucu hızlı bir şekilde tepki vermedi ve bazı kötü amaçlı yazılım dosyaları taramadan sonra diskte kaldığı gözlendi.

Özetle, nProtect Anti-Virus / Spyware, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korumak için zengin seçenekler ve özelleştirme tercihleri ​​ile doludur.

nProtect Anti-Virus / Spyware Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here