NoVirusThanks Uploader

0
413
Ücretsiz | 658 KB i n d i r
Editör İncelemesi
5

Özet

NoVirusThanks Uploader programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan tüm şüpheli dosyaları doğrudan Multi-Engine Antivirus Scanner’a gönderip bütün antivirüs motorlarında tarama yapabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Tüm Antivirüs Motorlarından Tarama Yapma Programı

NoVirusThanks Uploader, kullanıcıların bir Grafik Arabirimi kullanarak Multi-Engine Antivirus Tarayıcısına şüpheli dosyaları doğrudan kendi bilgisayarlarından göndermesine ve dosyayı 24 Antivirus Engines ile taramasına izin vermek için tasarlanmış bir güvenlik programıdır.

Çalışan işlemlerdeki, kayıt defteri başlatma anahtarlarındaki, yüklü sürücülerdeki ve yüklenen DLL’lerdeki kötü tehditleri algılamada kullanıcılara yardımcı olabilecek çeşitli bileşenleri içerir. Kullanıcılar, 7, 15 veya 30 gün önce malware tarafından yaygın olarak kullanılan şüpheli klasörlerdeki dosyaları tarayan bilgisayarları da tarayabilir.

Ayrıca programın, kullanıcıların URL’leri indirmesini ve yüklemelerini sağlayan gelişmiş seçeneklerle (özel HTTP başlıklarını kullanmak, özel dosya adı ile url’yi kaydetmek, sunucunun bir 404 hatası çıktığında bile url’yi indirmek gibi) bir indiricisi vardır.

NoVirusThanks Uploader Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.4.3.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here