NoVirusThanks EXE Radar Pro

0
406
Deneme Sürümü | 13.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

NoVirusThanks EXE Radar Pro ile sistemde çalışan herhangi bir süreci izleyin ve tamamen özelleştirilebilir liste özelliği sayesinde beyaz liste yada kara liste oluşturun.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs Yardımcı Programı

NoVirusThanks EXE Radar Pro, çalışan uygulamaları verimli bir şekilde izlemek ve filtrelemek için kalıcı antivirüs çözümünüzün yanında çalışabilir. Kara listede bulunan programların yürütülmesini otomatik olarak engelleyerek ve bilinmeyen işlemlerin sizin izniniz olmadan başlatılmamasını sağlayarak bilgisayarınızı korur.

Çalışan işlemleri beyaz listeye ekleme veya kara listeye alma

Kurulum sırasında, uygulamayı önerilen ayarları kullanarak çalıştırmayı veya tercihlerinize göre uyarlamayı seçebilirsiniz (uygulama, işletim sistemi için hayati olan işlemleri beyaz listeye eklemenizi önerir). Bunu yaptıktan sonra, koruma durumu ve izin verilen ve engellenmiş en son süreçleri gösteren ana pencere görüntülenir.

Entegre bir süreç yöneticisi

Çalışan tüm süreçler ayrılmış bölümde görüntülenebilir ve bu nedenle bu uygulama basit bir süreç yönetimi yardımcı programı olarak işlev görebilir. Uygulama, Google’ı ve VirusTotal’ı engellemeden veya güvenilir satıcılar listesine eklemeden önce şüpheli bir işlem karmasını aramayı sağlar.

Şüpheli işlemleri engelleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Kara liste, çalıştırılmasına izin verilmeyen işlemleri içerir ve yeni bir liste eklemek, sağ tıklama bağlam menüsü aracılığıyla kolayca yapılır. Aynı şey, bilgisayarınızda yürütülebilen tüm yürütülebilir dosyaları ve komut satırı dizelerini içeren beyaz listeye de sahiptir. Kara listede olan bir uygulama başlatıldığında, NoVirusThanks EXE Radar Pro sistem tepsisinde bir bildirim mesajı görüntüler ve sistem tepsisinde çalışmasını engeller.

NoVirusThanks EXE Radar Pro, tanımladığı potansiyel olarak savunmasız süreçlerin listesini görüntüler ve bir sonraki yeniden başlatılıncaya kadar çalışmasına izin verilen programların bir listesini oluşturmanızı sağlar.

Bilgisayarınızı korumanın etkili bir yolu

NoVirusThanks EXE Radar Pro, PC’nizi kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak için bilinmeyen programları bildiren sisteminizde çalışan süreçler üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Bununla birlikte, ana güvenlik çözümü olarak kullanılmamalıdır, çünkü bir virüsten koruma işlevinin yerini alamaz.

NoVirusThanks EXE Radar Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0.0.0 Build 15
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here