Norton Security Scan

0
929
Ücretsiz | 774 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Norton Security Scan, Symantec’in virüs veritabanına güvenerek, ücretsiz isteğe bağlı tarama ve virüsleri, casus yazılımları ve diğer güvenlik risklerini ortadan kaldırma veya onarma imkanı sunar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım ve Virüs Temizleme Programı

Norton Security Scan, en popüler virüslerden ve diğer zararlı yazılımlarla ilgili uygulamalardan kurtulmak için hafif bir araç sunar.

Şirketin amiral gemisi olmamakla birlikte neredeyse tamamen reklam amaçlı oluşturulmuş olan Norton Security Scan, bilgisayarınızın güvenlik durumunu değerlendirmek için kolayca kullanılabilir. Bu yazılım uygulamasının beyan edilen amacı, amaçlananla hiçbir ilgisi yoktur.

Bilgisayarınızın güvenlik durumunu görüntüler

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Security Scan, güvenlik açısından bilgisayarınızın nerede durduğunu değerlendirmenize yardımcı olabilecek bir dizi yararlı araç sunar. Norton virüs tanımlarına dayanarak, problem oluşturabilecek yüksek riskli tehditleri belirlemek için tüm sistemi analiz eder. Bilgisayarınızın bir antivirüs ile korunup korunmadığını ve çevrimiçi durumdayken sistemi korumak için size herhangi bir web koruma yönteminin olup olmadığını gösterebilir ve erişmek üzere olduğunuz tehlikeli web siteleri hakkında sizi bilgilendirebilir.

Ek olarak, sistem çerezlerini tarar ve bunları şüpheli ve tehlikeli olarak kategorize etmeye çalışır.

Güvenlik durumu değerlendirmesi

Norton Security Scan, bilgisayarınızın güvenlik durumunu gösterir ancak şüpheli çerezleri kaldırmanın yanı sıra herhangi bir sorunu da tamir etmez. Bunun yerine, Norton ürünlerinin güvenlikle ilgili sorunları çözmesini önerir; bu nedenle kalıcı bir koruma çözümü olarak kullanılmamalıdır.

Norton Security Scan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.6.1.124
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here