Norman Malware Cleaner

0
463
Ücretsiz | 295 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Norman Malware Cleaner, yükleme gerektirmeyen, herhangi bir sürücüden çalıştırılabilen, popüler zararlı yazılım biçimlerini algılayan ve kaldıran güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Önleme Programı

Norman Malware Cleaner, yetenekleriyle ilgili net seçenekler sunan basit antivirüs uygulamalardan biridir. Kurulum gerektirmez veya bir gerçek zamanlı koruyucu dahil etmez. Dosya ve klasörleri kötü niyetli etkinlikler için tekrar kontrol etmek için uygulama, bir üçüncü parti gerçek zamanlı koruyucu ile eşleştirildiğinde etkinliğini kanıtlamış bir programdır.

Uygulama, yürütülebilir dosyayı tıklatarak hemen başlatılabilir; dosya ve kayıt defteri ayarlarını değiştirmeden virüslü veya şüpheli herhangi bir bilgisayarda çalıştırılmasının yanı sıra çıkarılabilir bir saklama birimine yedeklenebilir.

Norman Malware Cleaner, ana seçenekler her erişim için birden çok sekme halinde bölünmüş klasik bir arayüze yapışarak, görünüşe önem vermez.

Uygulama bilgisayarın kötü niyetli olduğunu üç şekilde doğrulayabilir: Ayrıntılı inceleme için tüm yerel sürücüler aranır; Quick, Program Files ve Windows dizini gibi yalnızca popüler saklanma noktalarını doğrular; buna karşın, Custom, kullanıcılara tam dosyaları elle seçme imkanı veriyor, Şüpheli etkinliği değerlendirmek için klasörler ve sürücüler.

Sponsorlu Bağlantılar

Norman’ın arşivlerin paketinden açılmasına, taramanın öncesi ve sonrasının çalıştırılmasından, belleğin taranmasından, rootkitlerin ve sahte av ürünlerinin aranmasından, potansiyel olarak istenmeyen programların (PUP’ların) tespit edilmesinden, virüsleri temizlemesinden, rookitelerinin temizlenmesinden ve ayrıca daha önce karantina altına alınan nesnelerin karantinaya alınması mümkün olabilir Onları temizliyordum.

Kullanıcılar, şüphe düzeyleri çeşitli olan şüpheli (düzeyi yükseltir, sahte pozitif bulma şansı bulma) dosyaları ekleyebilir, tüm taranan nesneleri günlüğe kaydeder, hariç tutmaları işaret eder, karantinayı yönetir ve gelişmiş ve riskli bir tarayıcıyı kullanarak bilgisayarı kötü amaçlı yazılım için araştırır .

Norman Malware Cleaner, değerlendirmemizde virüs tespit oranı ile ilgili iyi sonuçlar verdi. Bununla birlikte, ağır virüs bulaşmış sistemleri analiz ederken çok yavaştır ve bu süre zarfında önemli kaynaklar kullanır. Yine de, sıradan kullanıcılar Norman Malware Cleaner’i malware’e karşı ikinci bir savunma hattı olarak kullanırken güvenilir bulma olasılıkları daha yüksektir.

Norman Malware Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.08.08
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here