Noralabs Norascan

0
672
Ücretsiz | 13.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Noralabs Norascan, sistem güvenliğini en aza indirgeyebilecek kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve diğer tehditleri tarayan ve algılayan kompakt bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Engelleme Programı

Noralabs Norascan, bilgisayarı olası tehditler için taramanıza yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş bir virüsten koruma uygulamasıdır. Bazen iyi bir antivirüs uygulamasını kullansanız bile, malware, casus yazılımlar ve diğer tehditler, varlığını bile algılayamadan bilgisayarınıza sızabilir.

Noralabs Norascan gibi özel programlar, sistem güvenliğine zarar verebilecek potansiyel tehditleri tarayıp algılamada başarılıdır.

Araç, hızlı veya tam olmak üzere iki farklı tarama modu sağlar. Tabii ki, ilki bilgisayarınızdan yalnızca bazı yerleri taradığı için hızlıdır.

Tam mod, en kapsamlı olanıdır, zira her öğenin olası tehditlere karşı taranmasını sağlar. Tarama işleminin sonunda, sistemde bulunan şüpheli öğelerle ilgili ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.

Noralabs Norascan ayrıca, tüm süreç ve olası hatalarla ilgili ayrıntıları içeren bir günlük tutar; bunu bir dosyaya aktarabilirsiniz.

Ayrıca, taramadan sonra programı tüm dosya uzantılarını kontrol ettirebilir ve şüpheli öğeleri doğrulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, en yeni imzalar ve program sürümleri ile güncel kayıt tutmak için bir otomatik güncelleme işlevi içerir.

Noralabs Norascan, bilgisayarı şüpheli dosyalar için tarayabilir ve bunları karantinaya gönderebilir. Bu nedenle, olası tehditleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için temizleme özellikleri ile doludur.

Özetlemek için, Noralabs Norascan, kötü dosyaları kolayca algılamanıza ve yorumlamanıza yardımcı olan sezgisel bir çalışma ortamı ve güvenilir bir tarama motoru sunar.

Noralabs Norascan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.1 Build 31507
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here