Ninja Pendisk

0
515
Ücretsiz | 746 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Ninja Pendisk isimli programı bilgisayarınıza indirip kullanarak USB flash belleğe bulaşmış ya da bulaşmaya çalışan virüslere ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Bellekteki Virüsleri Temizleme Programı

Ninja Pendisk, USB flash sürücülere bulaşmaya çalışan virüslere ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı savaşmak için tasarlanmış bir yazılım çözümüdür. Program aygıtları güvence altına almaya ve mevcut virüsleri anında kaldırmaya çalışıyor.

Bu tür uygulamaların tüm ayarlarını manuel olarak yapmakla uğraşmıyorsunuz, Ninja Pendisk’i kesinlikle seveceksiniz çünkü herhangi bir kullanıcı etkileşimi gerektirmeden çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza bir USB sürücüsü taktığınızda zararlı bir yazılım girişi olduğunda program etkinliği izleyecek ve hemen çalışmaya başlayacaktır. Artı, varsayılan ayarlarla kullanmaya devam ederseniz, Ninja Pendisk cihazı da tarayacak ve kullanıcıyı hiç rahatsız etmeden otomatik olarak çalışacaktır.

Kötü amaçlı içeriğin bilgisayarınıza ulaşmasını önler

Bu yazılım çoğunlukla, autorun.inf dosyasından yayılmayı amaçlayan virüsü engellemek için tasarlandı. Virüsleri engellemek için özel komutlarla her USB flash sürücüde autorun.inf adlı bir klasör oluşturur. Arayüz pek fazla gelişmemiştir ancak Ninja Pendisk programının çalışması çok hızlıdır.

Sonuç olarak, USB sürücüleri ve bilgisayarı korumak ve zararlı yazılımlardan kurtulmak istiyorsanız Ninja Pendisk iyi bir seçimdir.

Ninja Pendisk Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.8
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here