Network Master (Android)

0
387
Ücretsiz | 8.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Network Master, kimlik avı Wi-Fi etkin noktalarını tanımlamak ve çevrimiçi olduğunuzdan emin olmak için tasarlanan ve İnternet erişimini hızlandırmaya yarayan basit ve kullanışlı bir ağ yönetici uygulamasıdır.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için İnternet Bağlantısını Hızlandırma Uygulaması

Network Master, uygulamalar, oyunlar ve videolar için İnternet hızını en üst düzeye çıkarmak için birçok özellik ile birlikte geliyor. Telefonunuza yüklenen tüm uygulamalar için ağ kullanımını gerçek zamanlı olarak görüntüler ve önemli uygulamalar için bant genişliğini korumanıza yardımcı olur. Uygulama, DNS ele geçirme yöntemini algılar ve çevrimiçine geçtiğinizde korunmanızı sağlar.

Telefonunuzu arka plan uygulamalarını durdurmak için araçlarla da hızlandırabilirsiniz. Network Master, İnternet hızınızı test etmek ve ev ağınıza bağlı tüm cihazları izlemek için bir özellik ile birlikte gelir. Ayrıca telefonunuzu bir ortak noktaya dönüştürebilir ve veri kullanımını izleyebilirsiniz. Uygulamalarınızdan herhangi biri veri harcıyorsa veya çok fazla bant genişliği alıyorsa, Ağ Yöneticisi otomatik olarak size bir uyarı gönderir.

Network Master Özellikleri:

  • Kimlik avı WiFi-sıcak noktalarını tanımlayın ve korunmaya devam edin.
  • Oyunlar ve videolar için İnternet hızını en üst düzeye çıkarın.
  • Ağ kullanımını gerçek zamanlı olarak görüntüle.
  • Uygulamalar ağ verilerini boşa harcıyor ise uyarılar alırsınız.

Network Master Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here