Nero Burning ROM

0
705
Deneme Sürümü | 3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Nero Burning ROM, CD, DVD ve Blu-ray disklerini yazdırmak için çok yönlü bir yazılım programıdır, kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla erişilebilen gelişmiş araçlar sağlar.

Sending
User Review
0 (0 votes)

CD, DVD ve Blu-ray Yazdırma Programı

Disk yazma konusunda en tanınmış isimlerden biri, popüler yazma çözümüyle kendisi için bir isim yapan Nero’dur. Nero Burning ROM hala bu alandaki değerini koruyor; sürekli iyileştirme sürecinde, yenilikleri uygulayarak ve her sürümü ile temel özelliklerini birleştirerek teknolojinin en ileri noktasında kalmaya çalışıyor.

Kullanıcı dostu arayüzü, düzgün bir şekilde düzenlenmiş tüm işlevlere sahiptir, böylece yeni bir derleme hazırlamak ve bir disk yazmak, herhangi bir kullanıcının herhangi bir sorunla karşılaşmaması gerçekten basit bir iştir.

Optik diskler için Blu-ray diskler, DVD’ler ve CD’ler içerirken, disk görüntüleri taşınabilir depolama aygıtlarına, ağa veya yerel sürücülere kaydedilebilir. Bir diske koyduğunuz bilgilerin güvenliği, Nero Burning ROM’a entegre edilmiş SecurDisc teknolojisi ile sağlanmaktadır.

Bu yazılım paketinde bir araya getirilen dikkat çeken bir özellik de büyük dosyaları birkaç diske tek seferde yazabilme yeteneğidir. Bu, boyutta hedef medyanın kapasitesini aşan ögelerin, gerektiğinde birçok parçaya bölünebileceği ve her birinin kendi diskine konabileceği anlamına gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcıların Nero Burning ROM’a anında erişebilmelerini sağlamak için, ana işlevleri otomatik olarak Windows Gezgini’nin bağlam menüsünde, ‘Seçenekler’ alanında istediğiniz zaman değiştirilebilen bir ayarla otomatik olarak entegre edilmiştir.

Disk bilgisi veya yeniden yazılabilir disk yönetimi özellikleri araç setinde de bulunurken, yazma süreçlerinin hızı ve başarı oranı hala en üst seviyede.

Program bilgisayarınızda çalışırken CPU ve bellek kullanımı zaman zaman değişir ve bu nedenle sistemin performansı bazen etkilenir, ancak bu yalnızca yoğun yazma işlemleri sırasında olur. Görevler zamanında tamamlanır ve arayüz tüm kullanıcı kategorileri için uygundur.

Nero Burning ROM Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2018
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here