Need for Speed No Limits (Android)

0
623
Ücretsiz | 23 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Need for Speed No Limits, Electronic Arts tarafından geliştirilen ve oyuncuların basit bir yarış sürücüsünden caddelerin en iyi sürücüsü olarak gelişmelerini sağlayan bir araba yarış oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için NFS Araba Yarışı Oyunu

Need for Speed No Limits, eski NFS oyunları gibi inşa edilmiştir, aracınızı yükseltmeye veya yeni ve daha güçlü arabalar satın almaya odaklanır. Oyunu kazanmak, diğer sürücülerle yarışmak ve para kazanmak için tek yoldur, oyunun hikayesi sizi oyuna devam ettirecek kadar tatmin edicidir.

Oyuncular arabalarını kişiselleştirebilecek, mağazalardaki veya karaborsadaki parçaları kullanabilecek, BMW M4 veya McLaren 650s gibi araçlar ile sürüşler yapabileceksiniz. Oyunda benzin ekleme, polislerden uzak durma ve rakiplerinizi yenme gibi özellikler bulunuyor.

Ayrıca, Need for Speed No Limits oyununda bazı uygulama içi satın alımları içerdiğine dikkat çekmekte fayda var, ancak rekabette üstünlük sağlamak istiyorsanız, satın alım yaparak oyuna devam edebilirsiniz.

Need for Speed No Limits araba yarışı oyununu Android telefonlara yada tabletlere ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Need for Speed No Limits Özellikleri:

  • Tam kampanya modunda yarış.
  • Arabalarınızı geliştirin.
  • Karaborsadan parça satın al.
  • Polise yakalanma.

Need for Speed No Limits Ekran Görüntüleri:

Need for Speed No Limits Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here