Need for Speed: Most Wanted

0
1568
Demo | 544 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Need for Speed: Most Wanted oyununu bilgisayarınıza indirerek sokaklarda, caddelerde, şehirlerde heyecan dolu ve nefes kesici bir araba yarışı oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

NFS Most Wanted Araba Yarışı Oyunu

Şimdi aksiyon dolu bir araba yarışı oynamanın ve en iyi yarış oyunlarından birinde direksiyona geçmenin tam zamanı. En çok aranılan demo oyunlarından birisi olan Need For Speed ​​Most Wanted, yarış oyunları alanına birçok yeni araba ve parça ekleyerek fark yarattı. Need For Speed ​​Most Wanted demo oyununda, polisler sizi yakalamaya ve anahtarlarınızı elinizden almaya çalışıyor ve kovalamaca başlıyor.

Bu kıyasıya yarışı kazanabilmek için oyunun size sunduğu her yeteneği kullanmanız gerekecek. Gizlenmek isteyeceğiniz her kuytu, atlayacağınız her rampa, yapabileceğiniz her keskin dönüş ve çok daha fazla imkandan faydalanmanız gerekiyor. Yolda karşınıza çıkabilecek herhangi bir engel için arabanızın hazır olduğundan emin olmanın en iyi yolu, garajınızda aracın her parçasını özelleştirmektir. Oyunun demosu biraz daha sınırlı, ancak  bu surum size oyunun tam sürümünün ne kadar detaylı ve özelliklerle dolu olduğunun bir kanıtı olacaktır.

NFS Most Wanted oyununda arabalara ait her bir parça hassasiyet gerektirir. Oyunun grafikleri ve ses özellikleri gelişmiş durumdadır. Most Wanted oyununda sürüş halinde iken yağmur damlalarının pencerenize düştüğünü ve 100 mil hızla bile giderken aracınızın yan tarafında bulunan şerit çizgilerini görebilirsiniz. Sıkı dönüşler yaptığınızda ve yolda çıkan engellere çarptığınızda arabadan çıkan dumanı görebilirsiniz. Bu oyun tasarlanırken hiç bir şey gözden kaçmadı.

Need For Speed  Most Wanted, tüm zamanların en iyi ve en popüler yarış oyunlarından biri olan bir oyuna daha da fazla bağımlı olmak için size bir şans verir.

Need for Speed: Most Wanted Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here