NANO AntiVirus Pro

0
637
Deneme Sürümü | 510 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

NANO AntiVirus Pro, tüm bilgisayarınızın veya seçili dosyalarınızın düzenli taramalarını gerçekleştirmeniz şartıyla bilgisayarınızın her türlü kötü amaçlı yazılımdan güvenilir şekilde korunmasını sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

NANO AntiVirus, güvenlik yazılımları pazarında yeni bir üründür ve çok kısa bir sürede yüksek düzeyde popüler duruma geldi. Programın bu kadar popüler olmasında ki etken, sistemi etkin bir şekilde koruyan gerçek zamanlı filtrelerin yanı sıra yüksek tarama hızına sahip olmasıdır.

NANO AntiVirus, en beğenilen güvenlik uygulamalarının sunduğu özelliklere benzer sayısız özellik sunuyor. Sezgisel bir tasarım, güncel koruma ve web için aktif bir monitör, kullanıcıların dikkatini çeken özelliklerdir.

Kullanıcı dostu arayüz, tüm modüllerine erişmenizi sağlar ve böylece kötü amaçlı yazılımları bulmak için sistemin tüm taramalarını yapmanıza olanak tanır. Hızlı Tarama modu daha kısa bir süre gerektirir ve önyükleme kesimleri, bellek ve kayıt defteri ile uğraşır; Media Test, disketleri, CD / DVD sürücüleri ve çıkarılabilir USB ve ortam aygıtlarını tarayabiliyor.

System Guard bileşeni, şüpheli görünen ve karantinaya taşınan her şeyi engelleyerek dosya ve web etkinliklerini etkin bir şekilde tutar. Antivirüs motorunun ayrıntılı bir etkinliği Olay Günlüğü’nde bulunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

NANO AntiVirus’ın genel davranışı, Ayarlar bölümünden gereksinimlerinizi karşılamak üzere uyarlanabilir. Burada, kısıtlama kurallarını, karantina seçeneklerini, ağ bağlantılarını, güvenilir nesneleri ve uygulamanın görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Ek bir hatırlatma olarak şunu bilmenizi isteriz, bilgisayarınızı en son keşfedilen tehditlerden korumak için düzenli olarak bir veritabanı güncellemesi yapmanız önemle tavsiye edilir.

NANO AntiVirus, bu sektördeki büyük şirketler için ciddi bir rekabet ortamı oluşturmuşken iyi de bir izlenim bırakıyor. Birçok antivirüs koruma programlarına yeni bir bakış açısı getirdi.

NANO AntiVirus Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.94.83639
Dil : İngilizce
Sistem : 1.0.94.83639

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here