MyMahj (Mac)

0
756
Ücretsiz | 8.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

MyMahj, özelleştirilebilir sesler, grafikler, özel bir düzenleyici içeren 2D ve 3D olarak eğlenceli ve ücretsiz solitaire mahjong OS X oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için Ücretsiz Solitaire Mahjong Oyunu

MyMahj, Mac OS X için hem 2D hem de 3D olarak oynanabilen ücretsiz ve zengin özellikli bir Mahjong solitaire oyunudur. Oyun, yeniden yerleştirilebilirlik faktörü ve özel seçenekleri sayesinde size saatlerce eğlence sağlayabilir.

DMG dosya görüntüsünde iki farklı uygulama sağlanmıştır: 2D oyun ve 3D oyun. Hangisini tercih ederseniz hemen oynayabilir ve kaydedilen oyunları sorunsuzca yükleyebilirsiniz.

2D ve 3D modları için destek

Oyunda basit bir kullanıcı arayüzü var: bir menü çubuğu, en yaygın işlemleri yapmak için bir araç çubuğu ve bir durum çubuğu. İkincisi, kalan döşemelerin sayısını, zamanlayıcıyı ve kullandığınız sayıların / karıştırılmaların sayısını gösterir.

Ayrıca, MyMahj, hem 2D hem de 3D varyantları için sayısız oyun düzeni sunar. Ek olarak, kendi düzenlerinizi bile oluşturabilirsiniz: kaldırmak için kutucuklara sağ tıklayın ve eklemek için sol tuşa tıklayın. Düzenleriniz elbette dışa aktarılabilir, içe aktarılabilir ve oynatılabilir.

Oyun, menü çubuğunun Oyun menüsünden hızlı bir şekilde duraklatılabilir, yeniden başlatılabilir veya karıştırılabilir, kaydedilebilir veya yüklenebilir. Dahası, zamanlayıcı ve gölgeler Seçenekler menüsünden açılıp kapatılabilir.

Özelleştirilebilir arayüz ve ses ortamı

Bir başka ilginç özellik seslerin kullanılmasıdır. Düzendeki her katman için sesleri değiştirebilir veya Sesler menüsüne erişerek kendi parçalarınızı ve seslerinizi ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Grafik menüsü, Mahjong deneyiminizi kişiselleştirmek için daha da fazla seçenek sunar. Buradan, görüntünün arka planını ve bulmacanın her katmanındaki renkleri değiştirebilirsiniz.

Mac için eğlenceli Mahjong oyunu

Bu, oyunu kişiselleştirmek için yeterli değilse, döşemeleri kaldırmak için gecikmeyi de ayarlayabilirsiniz: Tercihler’den 100 ila 10000 milisaniye. Bazı ek seçenekler, doku boyutunu ve tam sahne yumuşatmayı değiştirme yeteneğidir.

MyMahj, oyuncunun oyun deneyimini büyük ölçüde kişiselleştirmesini sağlayan sayısız özel seçeneği ve esnekliği sayesinde ortalama bir Mahjong oyunundan daha fazlası.

MyMahj Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 4.1d
Dil : İngilizce
Sistem : Mac OS X 10.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here