mUSBfixer

0
606
Ücretsiz | 575 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

mUSBfixer programını bilgisayarınıza indirerek USB sürücüleri ve SD’leri biçimlendirebilir ve kısayol klasörlerini gerçek dizinlere dönüştürerek verileri kurtarabilirsiniz. Böylece zararlı yazılımları bilgisayarınızdan ve USB flash belleğinizden uzak tutmuş olursunuz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Flash için Virüs Temizleyici

MUSBfixer, basit araç setini kullanarak USB flash sürücüleri formatlamak ve onarmak konusunda uzmanlaşmış küçük bir yazılım uygulamasıdır. Program Windows XP, Vista, 7 ve 8’e kurulabilir.

Hızlı ve kolay kurulabilen bir kurulum işleminden sonra, ince ayar yapmanıza olanak tanıyan, sezgisel ve basit bir tasarım ile karşılıyor olursunuz.

Tüm ayrılmış parametreler tek bir panele yerleştirilmiştir, böylece temel olarak parmak uçlarına yerleştirilirler. Herhangi bir yardım kılavuzuna destek yoktur, yapılandırma işlemi hakkında yalnızca birkaç çevrimiçi ayrıntı bulunur. Bununla birlikte, dahili özellikler oldukça sezgisel görünmesi nedeniyle, tüm işlemi kendi başınıza düzeltme girişiminde bulunabilirsiniz.

Yapılandırma ayarları

MUSBfixer, açılır listeden hedef cihazı seçme imkanı sunar. Araç, bağlı tüm aygıtları otomatik olarak algılayabilir. USB sürücüleri veya SD’leri işleme tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak, listeyi şu anda bağlı olan cihazlarla tek bir tıklama ile yenileyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama, iki ana eylem desteği ile birlikte gelir. Normal biçimde biçimlendirilemeyen bir USB sürücüsü veya SD biçimlendirme seçeneği önerilir. Artı, kısayol dizinlerini normal klasöre dönüştürmek ve verileri kurtarmak için ‘Kısayol klasörlerini kurtar’ özelliğini kullanmanıza izin verilir.

Testler, mUSBfixer’ın oldukça hızlı bir görev gerçekleştirdiğini göstermiştir. Bilgisayarın genel performansının engellenmemesi için çok fazla CPU ve bellek kaynağı tüketmez.

Sonuç ve değerlendirme

Özetlemek gerekirse mUSBfixer, USB sürücüleri biçimlendirmenize ve kısayol klasörlerini göz atabileceğiniz gerçek dizinlere dönüştürerek veri kurtarmanıza yardımcı olacak birkaç etkili araçla birlikte gelir. Sezgisel ve kolaylıkla şifresini çözebilen yapılandırma parametreleri sayesinde, acemi ve profesyonel kullanıcılar tarafından da kolayca kullanılabilir.

mUSBfixer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here