Multi Virus Cleaner

0
646
Ücretsiz | 6.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.1

Özet

Multi Virus Cleaner, solucanlar, truva atları ve çeviriciler gibi virüsleri bilgisayarınızdan tarayan ve kaldıran taşınabilir, kullanışlı ve anlaşılması kolay bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüsleri ve Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

Virüsler, solucanlar, trojanlar ve çeviriciler de dahil olmak üzere bilgisayarınızdan tamamını kaldıran güçlü bir virüs temizleyici programıdır.

Bu progrmaın sisteminiz için tam özellikli bir güvenlik uygulaması olmadığını, ancak diğer özel araçların yanında sorunsuz çalıştığını unutmayın.

Kurulum paketi olmadığı için, program dosyalarını HDD üzerindeki bir yere bırakabilir ve yürütülebilir dosyayı doğrudan çalıştırabilirsiniz.

Aksi takdirde, Multi Virus Cleaner’ı herhangi bir bilgisayardan sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için bir USB flash diske veya benzeri bir aygıta taşımak mümkündür.

Dahası, yardımcı programı kaldırdıktan sonra Windows Kayıt Defteri’nde veya sabit diskte iz kalmıyor.

Arayüz, sade bir düzenle standart bir pencereye dayalıdır. Görsel açıdan öne çıkmaz, ancak gezinmek kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama prosedürü dört modda gerçekleştirilebilir: hızlı (riskli ve sistem dosyaları), tam, derin veya özel. Bu süre zarfında, taranan toplam öğeyi ve bulaşmış dosyaları bulabilir.

Multi Virus Cleaner, casus yazılımın yanı sıra bellekteki tüm aktif işlemleri taramaya ayrılmış ek güvenlik araçlara sahiptir. Program ayarlarıyla ilgili olarak, aracı kullanıcıya işlem yapmasını veya virüslü dosyaları otomatik olarak silecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Son olarak özetle Multi Virus Cleaner programının sisteminizden virüsleri temizlemek için basit bir çözüm sunduğunu söyleyelim.

Multi Virus Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2013
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here