MSBlast Remover

0
700
Ücretsiz | 397 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

MSBlast Remover programını kullanarak asgari kullanıcı müdahalesi ile bilgisayarınızdaki W32.Blaster.Worm virüs bulaşmasını ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış basit yapılandırılmış yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Sürekli genişleyen virüs tehditlerinden dolayı, güvenlik uygulamaları sisteminizi tamamen temizlemeyebilir ve bu görevi yerine getirmek için özel bir program gereklidir.

MSBlast Remover, bilgisayarınızdan W32.Blaster.Worm virüs bulaşmasını tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir zararlı yazılım temizleme aracıdır.

W32.Blaster.Worm, hizmet paketi seviyelerine bakılmaksızın XP’den daha eski bir Windows sürümünü kullanan korumasız, İnternet’e bağlı bilgisayarlara zarar verir. Virüs daha sonra işletim sürümlerinde yapılan bir güncelleştirme ile silinmiş olduğundan, Windows 2000 ve XP bilgisayarlarının etkilenme ihtimalleri yüksektir.

Bu virüs diğer sistemlerde yayılmak için Windows DCOM RPC Interface Buffer Overrun Vulnerability’yi kullanmaktadır. Oluşturduğu hasarlar yüksek olmamasına rağmen, sürekli sistem çökmesi herhangi bir kullanıcı için sinir bozucu olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

W32.Blaster.Worm’un Windows güncelleme web sitesine yönelik hizmet reddi saldırılarını otomatik olarak başlatması bilinmekte ve böylece sisteminizin en son güvenlik güncelleştirmelerini almasını engellemektedir. Dahası, DCE uygulamaları bu saldırılara karşı savunmasızdır.

Kullanışlı ve şık arayüz

MSBlast Remover’ın arayüzü, kullanıcıların tarama ilerlemelerini izleyebilecekleri tek bir pencereden oluşur. Uygulamayı çalıştırmadan önce, veri kaybını önlemek için sistem kayıt defterinin yedeğini oluşturmanız önerilir. Sisteminizde hiçbir solucan izi bulunmuyorsa, uygulama bir bildirim mesajı görüntüler.

Yukarıda belirtildiği gibi, W32.Blaster.Worm, Windows NT, 2000 ve XP gibi daha eski Windows sürümlerini kullanan kullanıcılara virüsten kurtulma yolunda yardımcı olur ve daha yeni sürümleri kullanan kullanıcılara sorun yaratmaz. Yukarıda belirtilen belirtileri yaşamış ve bilgisayarınıza bulaşmış olduğunu düşünüyorsanız, MSBlast Remover denemeye değer.

MSBlast Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.0.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here