MRU-Blaster

0
596
Ücretsiz | 483 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

MRU-Blaster, MRU listelerini algılayıp Blaster virüsünü silmenize ve tarama işleminden birkaç ögyi hariç tutmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu ve güvenilir bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Basit bir Windows uygulaması olan MRU-Blaster’ın amacı bilgisayarınızı MRU listeleri için taramanıza ve virüsleri silmenize yardımcı olmaktır.

MRU dosyaları, bir bilgisayarda en son erişilen programlar veya belgeler hakkındaki bilgileri saklar. Yetkisiz kullanıcılar, açılan, kaydedilen veya bakılan dosyaları kolayca görüntüleyebilir ve dosya adları hakkında bilgi edinebilir.

Basit ve şık arayüz

Birincil panelde iki önemli özelliği barındıran temiz bir özellik serisiyle karşılaşacaksınız bunlar: Tarama ve Ayarlar.

İlk işlev, bilgisayarı MRU listeleri ve benzer bilgileri saklayabilen diğer liste türleri için taramanızı sağlarken, Ayarlar paneli tarama işleminde birkaç ögeyi görmezden gelmenizi sağlar.

Tarama özellikleri

Testler, MRU-Blaster’ın çok hızlı ve hatasız bir görev gerçekleştirdiğini ortaya koydu. Bilgisayarın genel performansı engellenmemesi için sistem kaynakları ile oldukça uyumludur.

Tarama işleminin sonunda, toplam dosya sayısının yanı sıra, sisteminizde algılanan MRU listeleri ve MRU öğelerinin sayısı hakkında bilgi görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

MRU listelerini tek bir tıklama ile temizleme ve tespit edilen tüm öğeleri görüntüleyen Sonuçlar panelini kontrol etme ve silmek veya saklamak istediğiniz öğeleri seçmenize izin verilir.

Yapılandırma ayarları

Varsayılan olarak, MRU-Blaster birkaç ögeyi tarama işleminden dışlar; ancak, Internet Explorer’a yazdığınız URL’ler, Google araç çubuğu geçmişi, Microsoft Office MRU öğeleri, Windows Bul / Arama MRU’ları, ağ ögeleri ve diğer pek çok öge gibi ögelerden kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca, aracın genel performansını artırmak için eklentiler kurmanıza izin verilir.

Genel olarak verimli bir virüs temizleme programı

Sonuç olarak MRU-Blaster, MRU listelerini saptamanıza ve silmenize yardımcı olan ve birkaç ögeyi tarama işleminden hariç tutmanıza yardımcı olan kullanışlı bir özellikler paketi ile birlikte gelir.

MRU-Blaster Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here