Minecraft (Mac)

0
755
Demo | 119.8 MB i n d i r
4.4

Özet

Minecraft, yapıları inşa etme, gizemleri keşfetme ve gece olduğunda her türlü canavar ile savaşma konusunda ilginç ve eğlenceli bir strateji oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için İnşa Etme ve Strateji Oyunu

Minecraft, son yıllarda en popüler video oyunlarından biridir. Yapıları inşa etmek, gizemleri keşfetmek ve her türlü canavarla savaşmak için yapılan bağımsız bir oyundur. Pek çoğu düşük kaliteli grafiklerini eleştirmiş olsa da, her gün daha fazla oyuncu çekmeyi başarıyor.

Minecraft’ı oynayabilmek için, hem çevrimdışı hem de başkalarıyla bir sunucunun yardımıyla oynamak için kullanabileceğiniz bir hesaba kaydolmanız gerekir.

Oyunun fikri basit: oyuncular yapılar inşa etmeye ve düşmanlarla savaşmaya odaklanıyor. Bir metreküp bloklardan oluşan pikselli bir dünyayı özgürce keşfedebilir, değiştirebilir ve etkileşime geçebilirsiniz.

Çevre ayrıca, eşyalar, çetelerin (hayvanlar) ve bitkiler gibi çeşitli nesneleri içerir. Aletlerinizi kullanarak cevher madeni alabilir, yeni bloklar yaratabilir, büyüleyici eşyalar yaratabilir ve düşman çetelerle savaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft, kendi tek oyuncu haritalarınızı, yapınızı ve hatta sanat eserinizi oluşturabileceğiniz bir oyundur ve size sonsuz olanaklar sunar. Bir MMO’ya çok benzeyen Minecraft hiç bitmeyen bir oyundur. Teorik olarak, istediğiniz kadar kaynak toplayabilir ve istediğiniz sayıda yapı oluşturabilirsiniz.

Dahası, oyun iki mod sunar: Yaratıcı ve Hayatta Kalma. Birincisi, düşmanca özgür bir dünyada sıfırdan büyük yapılar yapmanıza olanak tanır. Ancak, ikincisi gelen canavarlar ile savaşmak isteyen oyuncular içindir. Buradaki amacınız eşyaları üretmek ve her ne pahasına olursa olsun kendinizi savunmak.

Her zamanki aktivitelerin yanı sıra, hedefin Ender Dragon’u yenmek olduğu alternatif bir boyuta (Son) gitmeyi de deneyebilirsiniz. Yine de göründüğü kadar kolay değil.

Minecraft Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 1.13.2
Dil : Türkçe
Sistem : OS X 10.8 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here