Minecraft Deneme Sürümü (Android)

0
931
Ücretsiz | 86 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Minecraft Deneme Sürümü, ücretsiz bir şekilde indirerek inşa etme ve şehir kurma üzerine oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Şehir Kurma ve Strateji Oyunu

Minecraft, dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuyu kendine çeken eşsiz grafikler ve oynanışla inşa etme yada hayatta kalma oyunudur.

Seçim özgürlüğü, Minecraft hakkında en çok beğenilen şeyler arasında. Deneyebileceğiniz birkaç mod vardır ve Hayatta Kalma en popülerlerden biridir. Tüm modlar birinci şahıs bakış açısıyla oynanır ve bu modda canavarlara karşı hayatta kalmak için çeşitli araçlar ve bloklar kullanmanız gerekir.

Buzlu çölle başlayan, ormanları döken ve kuru kum tepeleri ile biten çok çeşitli mikro iklimlerin bulunduğu sonsuz, açık bir dünyada başlarsınız. Bitkilerin yanı sıra, bu yerlere çetelerin girdiği yerler: yiyecek ve araçlar için avlanabilen çeşitli hayvanlar ve düşman çetelerin veya geceleri çıkan ve buna karşı araç, silah, zırh ve sığınak kullanmanız gereken canavarlar vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatta Kalma modu oyunculara çok fazla özgürlük vermez, açlık ve canavarlar gibi sorunlar tarafından kısıtlanır. Yaratıcı’da böyle bir kısıtlamaya sahip olmayacaksınız. Kendinizi sonsuz bir dünyada bir Tanrı olarak hayal edin. Oyundaki tüm kaynaklara erişiminiz olacak ve yarattığınız şeyler sadece hayal gücünüze bağlı.

Oyunda Macera modunu deneyebilirsiniz. Macera modu hızlı bir şekilde en sevilen kullanıcı modlarından biri haline geldi.

Çok oyunculu mod, arkadaşlara, aileye veya rastgele yabancılara karşı oyunun tadını çıkarmanızı sağlar. Minecraft size özel haritalar kullanarak diğer ünlü oyunların veya filmlerin tadını çıkarma fırsatı sunuyor: Açlık Oyunları’nda şansınızı deneyin, Zelda dünyasını keşfedin, Pokemons kullanarak savaşın.

Minecraft Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here