Minecraft

0
1182
Demo | 2.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Minecraft, hayal dünyanızın sınırlarını aşacağınız ve bu dünyada istediğiniz gibi yapılar inşa edebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

İnşa Etme ve Strateji Oyunu

Minecraft, içinde bulunduğunuz dünyayı oluşturmak için yapı taşları kullandığınız bir inşa etme oyunudur. Oyuna bir çöl adasında başlayıp, ardından kulübe, ev, saray inşa etmek için blokları kullanıyorsunuz. Ve bunu yaparken hayal edebileceğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz.

Oyun, Survival ve Creative olmak üzere iki farklı modda oynanıyor. Bunlardan birisi oyunun tam sürümüdür diğeri ise oyunu tarayıcı üzeriden oynamanızı sağlar. Oyunda hayatta kalma çabası, canavarlar, lav ve patlayan kaktüsler gibi tehlikeler bulunmaktadır. Bunların herhangi biri ile kötü bir şekilde karşılaşırsanız sağlık durumunuza zarar verecektir. Ayrıca bir açlık seviyeniz bulunuyor, bu yüzden bunu iyi seviyede tutmak için yemek yemeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun demo olduğu için kurmak istediğiniz krallığı inşa etmeye devam etmek isterseniz, oyunu reklam modunda oynayabilirsiniz. Burada, Minecraft dünyasında istediğiniz yeri dolaşmakta serbestsiniz ancak bunu yapmanız için çok aç olmamanız ve düşman yaratıklardan gelebilecek tehlikeleri kabullenmiş olmanız gerekmektedir.

Bu oyun çok bağımlılık yapıyor ve en yeni yaratılışınızı bitirene kadar kendinizi bilgisayardan ayırmanız zor olabiliyor bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Minecraft, kendi kişiselleştirilmiş maceralarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan basit ama eğlenceli bir oyundur.

Minecraft Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.12.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here