Microsoft Word 2016

0
4108
Deneme Sürümü | 2.7 GB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Microsoft Word, doküman yazmanıza yardımcı olmak için gelişmiş metin düzenleme ve tasarım özellikleri ile birlikte yaygın olarak bilinen zengin özelliklere sahip bir kelime işleme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Yazı (Metin) Düzenleme için Ofis Programı

Microsoft Office paketinin bir parçası olan Microsoft Word, ofisle ilgili diğer görevleri yerine getirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren, Türkçe dil desteğine sahip olan en popüler belge işleme, metin yazı düzenleme ve metin editörü uygulamalardan biridir.

Dokümanları düzenleyin ve kolaylıkla yenisini oluşturun

Microsoft Word, belge oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Bilinen şerit düzenini koruyan Word, yazı tipinin düzenlenmesinden açılan dokümanın gözden geçirilmesine kadar tüm özelliklerine tek tıklamayla erişmenizi sağlar.

Bir belgenin stilini kolayca değiştirebilir, paragrafları organize edebilir ve girintiyi yönetebilir veya grafik öğelerini (grafikler, diyagramlar, şekiller, tablolar, resimler veya katıştırılmış videolar gibi) metne hizalayabilirsiniz. Biçimlendirme seçenekleri çeşitlidir ve metin filigran, arka plan özelleştirme ve düzenleme kısıtlamaları gibi ek seçenekler, belgelerinizi kişiselleştirmenize ve korumanıza yardımcı olur.

Microsoft Word’de, düzenleme araç çubuklarını gizleyen, her sayfadan geçmenin ve içeriğe odaklanmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan bir ‘Okuma Modu‘ da bulunmaktadır.

Profesyonel görünümlü dosyalar oluşturun ve paylaşın

Sponsorlu Bağlantılar

Beklendiği gibi Microsoft Word, içindekiler tablosu oluşturmak için seçenekleri dağıtır; bu da belgenin yapısını kolaylaştırmanızı sağlar. Ayrıca, atıf ve bibliyografya verileri, rakamlar ve yetkililer tabloları, altyazılar, dipnotlar, dizinler ve dokümanınızın profesyonel görünmesini sağlayacak diğer benzer unsurları eklemenizi sağlar. Belgeler, Word’ün yazım denetleme araçlarıyla yazım hatalarını kolayca kontrol edebilir veya ayrılmış özelliğini kullanarak tercüme edilebilir.

Belgenizi kaydettiğinizde, onu paylaşabilir ve Word’ün özelliklerini kullanarak ekip üyelerinizle gerçek zamanlı olarak dökümanı birlikte düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, başkalarının yaptığı değişiklikler izlenebilir ve görüş paylaşımı için yorumlar eklenebilir.

Zengin özelliklere sahip bir kelime işlemci

Microsoft Word, hiç şüphesiz en iyi metin editörlerinden biridir. Özellikleri hem ev kullanıcıları hem de şirket çalışanlarına uygundur, iyi yapılandırılmış belgeler oluşturmak için gereken her şeyi sağlar. Ve uyumlu dosya biçimleri (PDF ve HTML de dahil olmak üzere) tarafından desteklenir.

Microsoft Word Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2016 16.0.6741.2048
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here