Microsoft PowerPoint Viewer 2010

0
1526
Ücretsiz | 60.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Microsoft PowerPoint Viewer, PowerPoint’in tüm uzantılarıyla (ör. PPT, PPTX, PPTM, POT, POTX, POTM) oluşturulan sunumları veya slaytları tam ekran modu ile görüntüleyeceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Sunum ve Slayt Görüntüleme Programı

Microsoft Office, kesinlikle Windows bilgisayarları için en popüler ofis paketidir. Ancak, her kullanıcının bu ofis paketinin işlevlerinden yararlanmak için satın alması mümkün değildir. Bu duruma en iyi çözüm en azından içeriği ön izlemek için, ücretsiz uygulamalara güvenmektir.

Microsoft PowerPoint Viewer, özellikle herhangi bir maliyet olmadan sunulduğu için, PowerPoint 97 veya sonrasında oluşturulan dosyaları desteklediğinden, PowerPoint sunumlarını görüntülemek için iyi bir seçenektir.

PowerPoint Viewer, .ppt, .pptx, .pptm, .pot, .potx, .potm, .pps, .ppsx veya .ppsm uzantılı PowerPoint dosyalarını açarken varsayılan seçenek olarak kullanılabilir. Microsoft Office, ana bilgisayarda algılanmazsa, Microsoft PowerPoint Viewer otomatik olarak standart yazılım olarak kaydeder.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir sununun ön izlenmesine ek olarak, bu araç ile tüm slaytların tadını çıkararak tam ekran moduna girmek için kullanılabilir. Bir sonraki veya bir önceki slayta gitmek hem yazılım arayüzü içindeki butonları kullanarak, hem de klavyedeki Geri ve İleri düğmelerini kullanarak yapılabilir.

Microsoft PowerPoint Viewer‘da görüntülenebilen tüm sunumlar, uygulamanın menüsünde ilgili seçeneği seçerek de yazdırılabilir, böylece farklı bir baskı aracı gerekmez.

Microsoft PowerPoint Viewer, karmaşık bir program olarak gözükebilir ancak basit ve kullanışlıdır. Parola korumalı olan sunumlar da dahil olmak üzere geniş bir PowerPoint uzantılı sunumları görüntüleme imkanı sunar.

Microsoft PowerPoint Viewer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2010
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here