Microsoft PowerPoint (Android)

0
573
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi 4.7
4.6

Özet

PC’lerde yaptığınız sunumları artık Android mobil cihazlarınızda basit bir şekilde yapabilirsiniz. Microsoft PowerPoint telefon ya da tabletlerde sizlere slayt hazırlama imkanı sunar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Slayt, Sunum Açma ve Hazırlama

Android için Microsoft PowerPoint, mevcut belgelerin görüntülenmesine, oluşturulmasına ve düzenlenmesine izin veren bir uygulamadır.

İnsanlar Microsoft PowerPoint’i duyduklarında, neler beklediklerini bilirler ve bu, PowerPoint sunumlarını oluşturmak veya sunmak için kullanılabilecek bir uygulamadır. Bu uygulamanın ilginç yönü, mobil cihazlarda çalışmak üzere yapılmış olmasıdır, bu da bu tür platformlar için özel olarak tasarlanmış bir ara yüze sahip olduğu anlamına gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılar Android uygulamasının özelliklerinin çoğunu masaüstü bilgisayarında bulabileceğiniz sürümle paylaştığını görecek. Ayrıca, insanların kolayca işlemleri yapmasına yardımcı olacak tüm tanıdık şerit ve menü seçeneklerini de içerir.

Tüm grafikler, animasyonlar, geçişler ve konuşmacı notları uygulamada mevcut ve otomatik yakınlaştırma özelliğiyle bir klavye veya fare yardımı olmadan grafikler ve metin kutularını ekleyebilir, taşıyabilir, düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, iş yükünü diğer kullanıcılarla paylaşmak mümkün. Çünkü Android için Microsoft PowerPoint de bulutla bağlantılı. Tek uyarı, yoğun bir uygulamadır ve en az Android 4.4 ve üzeri ve 1GB RAM gerektirir.

Microsoft PowerPoint Özellikleri:

  • Grafikler, animasyonlar, geçişler ve konuşmacı notlarını kolaylıkla ekleyin.
  • PowerPoint sunumlarını görüntüleme, oluşturma ve düzenleme.
  • Aynı projedeki insanlarla işbirliği yapın.
  • Uygulama özellikle dokunmatik destekli mobil cihazlar için tasarlanmıştır.

Microsoft PowerPoint Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here