Microsoft PowerPoint 2016

2
8220
Deneme Sürümü | 2.8 GB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Summary

Microsoft PowerPoint programı ile geçişler, animasyonlar ve efektler ile şekillerin, küçük parçaların, metin kutularının, WordArt ögelerinin ve daha fazlasının olduğu zengin koleksiyonunu kullanarak kişiselleştirilmiş sunular oluşturun.

Sending
Kullanıcı Oyu
4.33 (6 oy)

Türkçe Slayt ve Sunum Hazırlama Programı

Microsoft PowerPoint, her tür kitleye yönelik dinamik slayt gösterileri yaratmak için tasarlanmış basit bir sunum programıdır. PowerPoint, dünya çapında, okullar ve üniversiteler gibi kuruluşların yanı sıra büyük şirketler ve hatta hükümet şubeleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Microsoft PowerPoint, Microsoft Office gibi çok daha geniş bir uygulama paketinin bir parçasıdır. PowerPoint ile oluşturulan sunumlar Microsoft PowerPoint Viewer ile ücretsiz olarak izlenebilir.

Kişiselleştirilmiş sunular oluşturma

Genel olarak, PowerPoint interaktif bir slayt gösterisi oluşturma programıdır. Geçişler, animasyonlar ve efektler seçip birbirine bağlayabileceğiniz sınırsız sayıda slayt oluşturmanıza olanak tanır.

Diğer Office uygulamalarına özgü metin biçimlendirme, düzenleme seçeneklerinin yanı sıra, PowerPoint, slayt gösterisinin görünümünü geliştirmek ve önemli yönleri vurgulamak için kullanabileceğiniz şekillerin, küçük parçaların, metin kutularının, WordArt ögelerinin ve tablo çizim olanaklarının zengin bir koleksiyonunu sunar.

Video ve resim düzenleme özellikleri

Buna ek olarak, PowerPoint, video ve fotoğraf düzenleme özelliklerine sahiptir, yani bunu başarmak için artık harici bir görüntü işlemcisine ihtiyacınız yok demektir. Uygulama renk doygunluğunu, kontrastı, parlaklığı ve bulanıklığı, sulu boya ve çeşitli fırçalar gibi sanatsal filtreleri özelleştirmek için araçlar sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Slayt gösterilerinizi, çeşitli çözünürlük yapılandırmalarındaki video dosyalarına kaydedebilir ve sunum aralıklarını ayarlamak için ‘Rehearse Zamanlamaları’ uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dahası, birlikte yazma özelliği, birden fazla kullanıcının aynı belgede birbirlerini kesmeden çalışmasına olanak tanır. Bunu Office Communicator ile işbirliği içinde, slayt gösterisini sizinle birlikte düzenleyenlerin mevcudiyetini kontrol etmek isterseniz kullanabilirsiniz.

PowerPoint, şablonların, geçişlerin, animasyonların ve efektlerin geniş koleksiyonu sayesinde kullanıcıların kolay sunumlar oluşturmalarına yardımcı olur.

Microsoft PowerPoint Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2016
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here