Microsoft Outlook Hotmail Connector

0
1288
Ücretsiz | 1.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Microsoft Outlook Hotmail Connector, Hotmail hesabını Outlook’a bağlamanıza, takviminizi ve kişilerinizi aynı anda senkronize etmenize ve ayrıca Hotmail kişilerinize bağlanmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Windows Live Hotmail E-Posta, Takim ve Kişileri Outlook’a Bağlama Programı

Microsoft Outlook Hotmail Connector, Microsoft Outlook, Windows Live Hotmail ve Messenger hizmetleri arasındaki bağlantıyı oluşturur.

Hotmail hesabınızı Outlook’a eklemeye çalışmış olabilirsiniz ve bunu yapmanın tek yolu bu özel programı gerektirir. Program, Outlook Hotmail Connector ve Social Connector Provider’den oluşur.

Yükleme paketinde yardımcı programlar bulunur. Bu yazılımı yüklemek için Windows Live Temel Paketini çalıştırmanız, ‘Yüklemek istediğiniz programları seçin’ seçeneğini seçmeniz ve ardından Outlook Hotmail Connector özelliğini tıklamanız gerekir. Bu noktada sisteminizde Live Messenger yoksa, bu paketin sunduğu tüm avantajlardan faydalanabilmek için kurmalısınız.

Hotmail hesabını Outlook’a ekleyin. Hotmail hesabını Outlook’a bağlayarak, takviminizi ve kişilerinizi aynı anda eşitleyebilirsiniz. Ayrıca, Outlook’un tüm güçlü özelliklerini kullanabilir ve e-postaları organize edebilirsiniz. Güvenli ve engelleme listelerinizi ve tüm e-posta trafiğine ilişkin kurallarınızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail rehberinizle bağlantı kurun ve sosyal ağlardan onlarla ilgili bilgi alın. Programın Hotmail Bağlayıcı modülü, Hotmail rehberinize hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmanıza ve hatta iki tıklama ile Canlı Messenger aracılığıyla anlık mesajlar göndermenize yardımcı olur. Ayrıca e-postalara bir mesaj ile cevap verebilirsiniz. Görevlerinizi ve işaretli iletileri hızla görebildiğinizden, randevularınızı özelleştirebildiğinizden ve her şeyin gerçek zamanlı olarak senkronize edildiğinden, Takvim yönetimi Outlook’ta çok daha iyi olur.

Live Hotmail hesabınıza bağlantınızın durumu Outlook pencerenizin en altında bulunur, böylece Outlook Connector Pack’in çalışmaya dahil edilmesi gereken önemli bir görevi gerçekleştirdiğide derhal denetleyebilirsiniz. Ayrıca, Outlook Social Connector, LinkedIn, MySpace, Facebook, Xing ve tabii ki Windows Live Messenger gibi çeşitli sosyal ağlardan ayrıntılı bilgi edinebilir ve hatta resimlerle iletişim kurabilirsiniz.

Microsoft Outlook Hotmail Connector, Microsoft’un Outlook’u varsayılan e-posta istemcisi olarak bilgisayarda bulunup sizin için Windows Live Hotmail hesapları eklemek isteyenler için bir zorunluluktur. Bu program, Outlook ve Live Messenger yüklemelerinizin etkileşime girmesi için araçlar sağlar.

Microsoft Outlook Hotmail Connector Ekran Görüntüleri

Versiyon : 14.0.6123.5001 Online Yükleyici
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here