Microsoft Outlook

0
2174
Deneme Sürümü | 2.7 GB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Microsoft Outlook, birden çok hesabı destekleyen, yerleşik bir takvim sahip olan ve adres defteri içeren en iyi e-posta programlarından birisidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayar E-Posta Programı

Microsoft Outlook, güvenilir bir e-posta istemcisi olarak Microsoft’un Office paketinde bulunan e-mail programıdır. Program, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza, önemli toplantılar düzenlemenize ve görevleri çok daha kolay bir şekilde yönetmenizi sağlamayı amaçlıyor.

Basit hesap yapılandırması ve hızlı e-posta alımı

E-posta istemcisi, mesajları almak için e-posta sunucularına bağlanan birden fazla POP3, IMAP veya Exchange e-posta hesabını idare edebilir. Yeni bir hesap yapılandırmak zor değildir; size tam olarak ne yapmanız gerektiğini anlatan sezgisel bir sihirbaz eşlik eder.

Posta kutusu akıllıca tasarlanmış tüm posta klasörleri ve tek tıklama erişim sağlayan üst şerit araç çubuğu Mesajlarınızı yönetmek için gereken tüm araçları kapsar. Ayrıca, Hızlı Adımlar özelliği, bir ögeye birden fazla işlem yapmanıza izin verir.

Aldığınız mesajlar otomatik olarak Outlook tarafından filtrelenir ve ilgili klasöre gönderilir. Buna ek olarak, kendi filtrelerinizi listeye eklemek için arama klasörleri oluşturulabilirsiniz.

Gününüzü programlayın, görev ekleyin ve kişileri yönetin

Sponsorlu Bağlantılar

Dahili Outlook Takvimi sayesinde günlük programınızı organize etmek çok kolay bir iştir. Yeni toplantılar zamanlayabilir ve programa yeni etkinlikler, yinelenen toplantılar, randevular veya görev hatırlatıcıları ekleyebilirsiniz. Her yeni etkinlik daha kolay tanımlamalar için çeşitli renklerle gösterilebilir.

Outlook takvimleri farklı gruplar halinde kategorize edilebilir, başkalarına e-postayla gönderilebilir, çevrimiçi veya paylaşılmış olarak yayınlanabilir.

Outlook, tanıdığınız tüm insanlar hakkında ayrıntılı bilgileri gösteren tümleşik bir adres defterine de sahiptir. Kartvizit defteri kartvizitler oluşturmanızı sağlar ve tüm kartvizitlerinizi rahatlıkla yönetir.

Microsoft Outlook Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2016
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here