Microsoft OneNote (Android)

0
348
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Microsoft OneNote uygulaması ile ihtiyacınız olan notları hızlı ve kolay bir şekilde tutabilirsiniz. Android cihazınıza ücretsiz olarak indirerek hızlı not alma uygulaması olan Microsoft OneNote kullanmaya başlayın.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Android için Not Alma Uygulaması

OneNote, Microsoft tarafından geliştirilen ve kullanıcıların bir defter formunda ilginç ögeleri bir araya toplamasını sağlayan Android için geliştirilmiş karmaşık bir not tutma uygulamasıdır.

OneNote, çoklu kullanımlara sahip olan bir uygulamadır, ancak çoğunlukla bir not toplama aracı olarak kullanılır. Bir kullanıcının aceleyle bir şeyler yazması gerektiğinde veya bazı önemli bilgileri kaydetmek istediğinde, OneNote uygulaması bunu yapabileceği yerdir.

Microsoft OneNote hemen hemen her türlü girişi destekler, yazı yazabilir, el yazısını kullanabilir, çizebilir ve hatta İnternet’ten multimedya içeriği ekleyebilirsiniz. OneNote, uygulamayı bir defter gibi kullanmak ve kullanıcıların bu şekilde kullanmasına izin vermek için oluşturulmuştur. Bilgileri depolamasına ve istediklerini aramasına olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir başka ilginç özellik ise, aynı projelerde diğer kullanıcılarla işbirliği yapma yeteneğidir. Tabii ki, aynı zamanda Office paketinin bir parçası olan Word, Excel ve diğerleri ile çok iyi entegre olmuş durumdadır.

Microsoft OneNote Özellikleri:

  • Not alır ve projelerinize yorum ekleyebilirsiniz.
  • Ekleri projelerinize yerleştirin.
  • Aynı projelerde arkadaşlarınızla işbirliği yapın.

Microsoft OneNote Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 5.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here