Microsoft OneDrive (Android)

0
380
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Microsoft OneDrive uygulamasının Android versiyonunu telefonlara ve tabletlere indirerek fotoğrafları, videoları, dosyaları bulut ortamında depolayabilir ve istediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Dosya Yedekleme Uygulaması

Microsoft OneDrive, Android’i Microsoft’un barındırma hizmetine bağlayan ve kullanıcıların PC’den yedekleme dosyalarına erişimini sağlayan bir uygulamadır.

Diğer herhangi bir barındırma hizmeti gibi, Microsoft OneDrive da yedekleme amacıyla bulutta yer açar. İnsanlar önemli dosyaları kaydetmek için kullanabilir ve bu depolama alanına Android de dahil olmak üzere çeşitli platformlardan erişilebilir.

Kullanıcıların sadece Microsoft OneDrive hizmetine giriş yapmaları için e-postalarına ve şifrelerine sahip olmaları yeterlidir; uygulamayı belirli klasörlerdeki dosyaları yedeklemeye ayarlamak mümkündür ve kullanıcılar bunları gerekirse bir şifre ile de koruyabilirler.

Uygulama başlatıldıktan sonra arka planda çalışır, böylece ihtiyacınız olan dosyaları el ile kaydetmekten endişelenmenize gerek kalmaz. Beklendiği gibi, OneDrive’a dosya gönderme seçeneği Android’den Paylaş menüsünde görünecektir.

Microsoft OneDrive Özellikleri:

  • Kolay kurulum.
  • Uygulamaya erişimi güvence altına almak için bir şifre kullanın.
  • Yedekleme klasörleri otomatik.
  • İşletmeler için OneDrive’a erişin.

Microsoft OneDrive Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 5.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here