Microsoft Office 2016

0
1873
Deneme Sürümü | 2.7 GB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Microsoft Office 2016, sunumlar ve e-tablolar oluşturmanıza, e-posta hesaplarını ve veritabanlarını yönetmenize ve diğer uygulamaları geliştirmenize yardımcı olacak çok sayıda özelliği barındıran en iyi ofis paketlerinden biridir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Türkçe Microsoft Office Paketi

Office, şimdiye kadar Microsoft tarafından piyasaya sürülen en iyi ürünlerden biridir ve milyonlarca kullanıcı için mutlaka bilgisayarda bulunması gereken bir program olarak kabul edilir. Microsoft  güncellemeler ile sık ​​sık Office paketini geliştirmeye devam ediyor, bu nedenle şu anda kullanıcıların yenilikçi işlevlerinden daha kolay yararlanabilmeleri için özellikleri daha düzenli hale getiren çok çekici bir arayüzü vardır.

Microsoft Office’i yüklemek biraz zor görünüyor olabilir, çünkü kurulum setine çok sayıda araç eklenmiştir. Yükleme işleminde, tüm paketleri seçmek genellikle hızlı bir bilgisayar için bile biraz zaman alıyor çünkü sabit disklere aktarılması gereken bir sürü dosya var.

Daha önce bir ofis paketi kullanmamış olanlar, ister Microsoft Office, ister OpenOffice veya benzeri başka bir yazılım olursa olsun, programa uyum sağlamak ve kullanabilmek için zaman ayırmaları gerekir.

Microsoft Office çeşitli araçlarla birlikte gelir: Excel, Outlook, PowerPoint, Word, Access, InfoPath, OneNote, Project, SharePoint Designer ve Visio. Bunların her biri ayrı olarak veya tek tek ofis çalışmalarını kolaylaştıracak bazı diğer araçlar ile birlikte kurulabilir.

Excel; elektronik tablolar oluşturmak ve kişinin finansmanını izlemek için idealdir.

Outlook; e-postalarınızı yönetmek için doğru araçtır.

PowerPoint; yüksek kaliteli sunumlar üretir.

Word; metinleri biçimlendirmek ve düzenlemek için kullanılabilir.

Access, bir veritabanı yönetim sistemidir.

Sponsorlu Bağlantılar

InfoPath OneNote; çok kullanıcılı işbirliğini desteklerken, Project, SharePoint Designer ve Visio geliştiricilere yardımcı olacak şekilde elektronik formların oluşturulmasını ve dağıtımını kolaylaştırıyor.

Microsoft Office’in tüm işlevleri 60 günlük deneme süresi boyunca kullanılabilir ve sonuçlar tatminkar ise bir lisansın satın alınması gerekir. Bilgisayarın performansı, bahsedilen bazı ögelerden etkilenebilir, ancak çoğunlukla tüm bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışırlar. Yanıt süresi iyidir ve biraz alışmaya başlarsanız, arayüz tüm kullanıcılar tarafından anlaşılabilir ve kullanışlı bir durumdadır.

Son olarak Microsoft Office paketi, tüm kullanıcı düzeyleri için özelleştirilebilir özellik ve seçenek sunan en iyi yazılım parçalarından biridir.

Microsoft Office 2016 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2016
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here