Microsoft Launcher (Android)

0
482
Ücretsiz | 31 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Android için Microsoft Launcher, ana ekranınızı daha özel ve daha verimli tutmayı amaçlayan ücretsiz bir uygulamadır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Duvar Kağıtları ve Temalarla Kişiselleştirme

Microsoft’un Android için geliştirmede bulunması garip görünüyor, ancak iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Microsoft Launcher, kullanıcının ihtiyaç duyabileceği tüm gerekli olanakları sağlar ve haber içeren kartları, uygun bir uygulama çekmecesini, bir arama alanını, klasörleri kullanma seçeneğini ve daha fazlasını içerir.

Aslında, Microsoft Launcher uygulaması, Microsoft tarafından üretilen ilk uygulama değil. Microsoft Launcher aynı zamanda duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ile birlikte gelen çok özellikli bir pakettir.

Ayrıca, Fall Creator’ın Windows 10 Güncellemesi ile mümkün olan bir özellik olan fotoğrafları, belgeleri ve diğer kaynakları doğrudan Windows PC’de açmak da mümkündür. Kullanıcılar, başlatıcı deneyimini artıracak şekilde çeşitli özelliklerden yararlanırlar.

Uygulama ile cihazınızda bulunan kişilere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Kişileri cihazınızdaki ana ekrana sabitleyebilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Microsoft Launcher arama çubuğu sayesinde İnternet’te, uygulamalarda, dosyalarda arama yapabilirsiniz.

Microsoft Launcher Özellikleri:

  • Ana ekranınızın görünüş şeklini değiştirin.
  • Kolaylıkla gezinmek için hareketleri kullanın.
  • Bilgisayarınızla doğrudan etkileşimde bulunun.

Microsoft Launcher Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here