Messenger Detect

0
792
Deneme Sürümü | 2.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Messenger Detect programı ile yerel ağınızdaki sohbet oturumlarını otomatik olarak algılayabilir ve kaydedebilir, bunları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Sohbet Programlarını Kaydetme ve Görüntüleme Programı

Messenger Detect, yerel alan ağınızdaki sohbet yazılımlarını izleyen ve e-postayla görüntülenebilen, ihraç edilen veya gönderilebilen günlüklere gizlice kaydeden bir keyloggerdir.

Amacı düşünüldüğünde, Messenger Detect biraz uygunsuz gibi görünebilir, ancak ortaya çıktıkça, hayranlar başka bir keylogger durumunda olduğu gibi oldukça kalabalık olurlar.

Çalışanlar ve aile üyeleri üzerinde casusluk ahlakın tanımıyla uyumlu olmasa da, böyle bir araç gerektiren sınır çizgileri durumları vardır.

Messenger Detect, çoğu keylogger’ın aksine, yalnızca tüm bilgisayar etkinliği yerine sohbet oturumlarına yoğunlaşıyor. Windows Live Messenger, Yahoo! , Messenger, AOL, ICQ, Google Talk gibi programlardan sürekli sohbetler kaydedebilir.

Kayıt işlemi gizli bir servis tarafından gerçekleştirilir, böylece bilgisayarın herhangi bir şekilde izlendiğine dair tüm kuşkuları ortadan kaldırır. Ayrıca, hizmet sistem önyüklemesinde başlatılacak şekilde ayarlandığından her seferinde manuel olarak çalıştırmanız gerekmez.

Üstelik Messenger Detect, çok kullanıcılı sistemler için geliştirildi, böylece çalıştığı bilgisayarda algılanan tüm Windows kullanıcıları için sohbetleri izleyebilir ve kaydedebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir nedenle, kayıtları belirli bir IP adresinden atlamak istiyorsanız, uygulamayı yoksayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Dolayısıyla, bir proxy sunucusu kullanıyorsanız, bunu Seçenekler penceresinden belirtmelisiniz, böylece dikkate alınır.

Kayıtlı günlükler tarihe, IP adresine ve sohbet türüne göre kategorize edilir ve bir FTP sunucusuna yüklenebilir, bir e-postaya eklenebilir veya daha sonra kullanmak üzere HTML veya metin formatına aktarılabilir.

Kesinlikle her şey, uygulamaya veya ayarlarına ve günlüklerine erişim de dahil olmak üzere parola korumalıdır. Parola ilk kullanımda ayarlanır, ancak programın içinden değiştirilebilir.

Messenger Detect Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.0.6.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here