MediaGet

0
839
Ücretsiz | 27 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

MediaGet, İnternet’ten torrent dosyaları arama ve indirme, entegre medya oynatıcı ile video ve film izlemek için kullanacağınız ücretsiz ve Türkçe dil destekli torrent dosyası indirme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Torrent Dosyası İndirme Programı

Bittorrent protokolü, peer-to-peer teknolojisi aracılığıyla yapılan indirmeler bilgisayar kullanıcıları arasında çok fazla popüler oldu. MediaGet, size torrent dosyalarını aramak ve kolaylıkla indirmeyi sağlayan ücretsiz, Türkçe ve sezgisel bir programdır.

Arayüz, mümkün olduğunca kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış, böylece yeni kullanmaya başlayanlar için bile program oldukça basit gözüküyor. Ana pencerede bir arama fonksiyonu bulunurken, aynı zamanda bir navigasyon paneli sayesinde kolayca gezinmeyi ve tüm seçenekleri dahil etmenizi sağlar.

Dosyalar için arzu edilen boyut aralığını belirterek veya bir anahtar kelime listesi oluşturarak sonuçların alakalı olduğundan emin olmak için aramayı hassaslaştırmak mümkündür. Sonuçlar bir liste halinde gösterilir, her madde hızına uygun bir dereceye sahiptir.

İndirme işi başladığında, bir işe öncelik seviyesi atayabilir veya indirme ve yükleme hız sınırlarını ayarlayabilirsiniz. Böylece, kullanıcılar sürecin PC’nin genel performansını etkilemediğinden emin olabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

MediaGet tarafından sağlanan diğer bir işlev multimedya dosyalarını çalmaktır, diğer bir deyişle, bir dosyanın indirilmesini beklerken, videoları izlemek veya müzik dinlemek için aynı programı kullanabilirsiniz. En popüler olan MP3, WMA, WAV, OGG, AVI, MPG, MPEG, MP4, MKV, MOV, FLV ve WMV formatlar desteklenir.

Kullanıcılar yalnızca istenen hedef klasörü belirtmekle kalmaz, aynı zamanda tüm yüklemeler tamamlandığında bilgisayarı kapatmak için aracı ayarlayabilirler.

Bu yazılımı düzgün bir şekilde çalıştırmak için gereken kaynak miktarı oldukça önemsizdir ve bu nedenle bilgisayarın performansının hiçbir şekilde engellenmeyeceği düşünülmektedir. Yanıt süresi iyidir, arayüz tüm kullanıcı kategorilerine uygundur ve programı incelediğimizde herhangi bir hata, kilitlenme veya donma olmamıştır.

MediaGet Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.01.3771
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here