Media Player Classic – Home Cinema

0
1036
Ücretsiz | 13.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Media Player Classic – Home Cinema, bütün video ve film formatlarını oynatabileceğiniz ses dosyalarını açıp çalabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip medya oynatma programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Tüm Video Formatlarını Oynatma Programı

İnternet, neredeyse tüm eğlence türlerine ev sahipliği yapıyor. İnternet’te çeşitli amaçlara hizmet eden medya oynatıcıları arasında, filmleri ve şarkıları oynatmak için alanında uzmanlaşmış programlar bulunuyor. Media Player Classic – Home Cinema bunlardan birisidir ve kullanımı kolay ama çok güçlü bir medya oynatıcıdır.

Programın çalıştırılmasıyla, aşina olduğunuz bir arayüz gelir. Oynatma seçeneklerinin yanı sıra ilerleme ve ses kaydırıcıları da vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şarkı listeleri oluşturma ve yönetme işlemlerini yapabilirsiniz. Herhangi bir medya oynatıcı için zorunluluk olan özelliklerden biri de budur. Daha sonra yükleyebileceğiniz çeşitli seçimlerle bir liste oluşturabilmeniz için bir çalma listesi yöneticisi getirilebilir. Program, Windows Media Player‘ın yanı sıra diğer oynatma listesi biçimlerini kullanmanıza izin verir.

Muhtemelen programın en büyük avantajı ve en önemli özelliği, neredeyse tüm mevcut medya dosyası biçimlerini oynatma yeteneğine sahip olmasıdır. AVI, MPG, MOV, SWF gibi video türlerinden MP3, OGG, FLAC ve çeşitli ses dosyası türlerine kadar aklınıza gelebilecek bütün uzantıları çalıştırabilir.

Media Player Classic – Home Cinema 32 bit İndir

Media Player Classic – Home Cinema Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.7.13
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Xp ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here