MEB E-OKUL VBS (Android)

0
990
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

MEB E-OKUL VBS uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefon ya da tabletlere ücretsiz olarak indirerek çocuklar ve veliler sınavlarda alınan notları, devamsızlk bilgisi, ders programı, nakil ve yerleştirme bilgilerini İnternet üzerinden kolayca görebilir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Sınav Notu, Devamsızlık ve Ders Programı Öğrenme Uygulaması

MEB E-OKUL VBS uygulaması T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen ve ücretsiz bir şekilde sunulan öğrenci ve veli bilgilendirme sistemidir. MEB E-OKUL VBS uygulaması ile öğrencilerin sınavlarda göstermiş olduğu başarılı ya da başarısız notları, okula kaç gün geldi ya da gelmedi gibi devamsızlık bilgisi, okullar arası nakil işlemleri, herhangi bir okula yerleştirme bilgisi, okuldaki etkinlikleri ve duyuraları, öğrencinin okumuş olduğu kitap sayısı gibi tüm bilgileri görebilirsiniz. Böylece karne notlarını görebilir takdir belgesi ya da teşekkür belgesi hesaplaması yapabilirsiniz.

E-Okul uygulamasına nasıl girilir sorusunun cevabını merak ediyorsanız bunun çok kolay olduğunu söyleyelim. Uygulamayı indirdikten sonra TC kimlik numarası ile giriş yaparak bütün bilgilerinize erişebilirsiniz. MEB E-OKUL VBS uygulamasının öğrencilere kazandırdığı artılar saymakla bitmiyor. Öğrenciler sınavlarının ne zaman olacağını bilmiyor yada unutmuş ise uygulamaya girerek sınav tarihlerini öğrenebilir. Şubeler arası yazılı ortalamalarını görerek herhangi bir ders hakkında ki başarısıyla ilgili fikir sahibi olabilir. Devamsızlık bilgisi bölümünde öğrencinin okula tam gün ya da yarım gün geldiğiyle ilgili bilgide bulunmaktadır.

Herhangi bir dersten alınan sınav notunun yanında şube ortalamasını görebilir ve bu ortalamaya göre şube ortalamasının altında mı yoksa üstünde mi olduğunuza bakabilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here