MCShield

0
611
Ücretsiz | 2.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

MCShield programının ana amacı, kullanıcılara USB sürücüler yoluyla iletilen virüsleri önlemenin basit bir yolunu sağlamaktır. Arayüzü gelişmiş, akıllı ve güvenilir bir yardımcı yazılımdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB için Virüs Koruma Programı

MCShield, kötü amaçlı virüsleri belirleyip karantinaya alarak, USB flash sürücülerinizi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan basit kullanımı kolay bir programdır. Deneyim seviyesine bakılmaksızın her tür kullanıcıyı hedefler.

Kısa bir kurulum işleminden sonra, MCShield’ın arayüzünü temsil eden ve iyi tanımlanmış bir düzenle standart bir pencereyi kontrol edebilirsiniz.

Böylece, uygulamanın başlangıçta tüm flash sürücüleri, hafıza kartlarını ve sabit disk sürücülerini taramasını sağlayabilir, yalnızca virüs durumunda derinlemesine bir imza taraması yapabilir ve genişletilmiş sezgiselliği sağlayabilirsiniz.

Buna ek olarak, paranoyak ve etkileşimli modları etkinleştirebilir, daima flash sürücüdeki ögeleri gösterebilir, aracı tüm şüpheli dosyaları otomatik olarak silebilirsiniz, karantinaya alınan nesnelerin bir listesini görüntüleyebilir ve beyaz liste oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

MCShield, sistem başlatıldığında otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlanabilir ve MCS Cloud işlevlerine izin verebilir ve sürücü temizleme hakkında bildirimleri gizleyebilirsiniz.

Program, çok dilli destek sunar, iyi bir yanıt süresi vardır ve çok düşük miktarda CPU ve sistem belleği (RAM) üzerinde çalışır. Değerlendirme boyunca hiçbir hata diyaloğuna rastlanmadı ve uygulama kilitlenmedi kısacası herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

Sonuç olarak MCShield, zararlı yazılımlara karşı USB flash sürücüler ve benzeri depolama birimleri için basit ama etkili bir koruma çözümü sağlar.

MCShield Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0.5.28
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here