McAfee VirusScan

0
681
Deneme Sürümü | 1.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

McAfee VirusScan progrmaı virüslere, casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı PC koruması sağlamak için geliştirilen, farklı sürümlere sahip daha zengin antivirüs araçları bulunan güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Casus Yazılım Engelleme Programı

Başlangıçta ev ve ofis kullanıcılarını hedefleyen McAfee VirusScan, virüs algılama ve kaldırma için tasarlandı. Bilgisayarları, virüsler, solucanlar, Truva atları ve casus yazılımlar gibi çeşitli güvenlik tehditlerine karşı koruma teknolojileri ile donatılmıştır.

Fotoğraf, belge ve finansal verileri güvenli hale getirmek için tasarlanan bu yardımcı program, e-postaları, anlık mesajlaşma eklerini, indirilen dosyaları ve diğer dosya türlerini otomatik olarak tarayacak ve temizleyecek şekilde ayarlanabilir.

Virüsten, solucanlardan, Truva atlarından, ActiveX nesnelerinden ve Java applet’leri olan yerlerde, birden fazla giriş ve çıkış noktasında (USB bağlantı noktaları da dahil olmak üzere), arka planda sessizce çalışan algılama, satır içi temizleme ve ScriptStopper ile birlikte virüsten koruma araçlarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. “I love you” virüsü gibi zero-day script tabanlı tehditleri önlemek için kullanılan bir teknolojisi vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlara ek olarak,  potansiyel olarak istenmeyen programları tanımlamak, engellemek, çerezleri ve gizli programları izlemek ve aynı zamanda bilgisayarı optimize etmek için modüllere sahiptir.

Arabellek taşması koruması desteği ile birlikte, karantina yöneticisi, günlük rapor ve olay görüntüleyicileri, otomatik ve sık yapılan imza güncelleştirmelerini arka planda çalıştırır. McAfee VirusScan, AOL Instant Messenger, Yahoo Messenger ve MSN Messenger ile entegre çalışır.

Program, aynı zamanda McAfee Internet Security, McAfee Total Protection ve McAfee VirusScan Enterprise’a entegre edilmiştir. Tek başına bir ürün olarak artık mevcut olmadığından, VirusScan artık indiranti.com‘dan indirilemiyor. Bunun yerine, indirme linki sizi McAfee Internet Security ürün sayfasına yönlendirir. Aracın artık indirilememesi ve kullanılamaması nedeniyle, araç varsayılan üç yıldızlı derecelendirmeyi alıyor.

McAfee VirusScan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 13.3.117
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here