McAfee Total Protection

0
667
Deneme Sürümü | 4.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

McAfee Total Protection, spam önleme ve güvenlik duvarı bileşenlerini de içeren virüs, çevrimiçi ve ağ tehditlerine karşı etkili bir koruma ve güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Etkili Koruma ve Güvenlik Programı

Bilgisayarınıza tam özellikli bir antivirüs çözümü yükleyerek kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını engellemek, sanal belgelerinizi veya dijital kimliğinizi güvende tutmak için yeterli olmayabilir. Bu nedenle McAfee Total Protection, bilgisayarınızdaki güvenliği artırmaya yardımcı olmak amacıyla birkaç ilave işlevle birlikte gelir.

Sezgisel tasarım ve şık arayüz

Yapılandırılması gereken çok sayıda bileşen nedeniyle uygulamayı yüklemek uzun zaman alabilir; bu nedenle, yüklemenin sonlanması için işlemi yarıda kesmeyin.

McAfee Total Protection’ın grafik arayüzü son derece sezgiseldir; bu nedenle, bilgisayarınızın özelliklerine bakılmaksızın, özellikle de tüm menülerin kolay anlaşılır isimlerle geldiğinden aradığınız fonksiyonu kolayca bulabilirsiniz.

Otomatik tarama işlemlerini zamanlayın

Virüsten koruma modülüne, virüsleri, casus yazılımları veya diğer türdeki virüs bulgularını bilgisayarınızdan saptayıp kaldırmak için gerçekleştirmek istediğiniz tarama türünü seçmek istediğinizde erişebilirsiniz. Ayrıca, gerçek zamanlı taramayı etkinleştirebilir veya taramaları haftalık veya aylık olarak planlayabilirsiniz.

İnternet tehditlerine karşı sizi korur

Web ve e-posta koruması söz konusu olduğunda, güvenlik duvarı ve istenmeyen posta önleme bileşenlerinin ayarlarını yapabilirsiniz; bunları yalnızca gelişmiş bilgisayar bilgilerine sahipseniz değiştirmeniz daha iyi, aksi halde güvenlik gereksinimleriniz için varsayılan yapılandırmanın yeterli olması gerekir.

Web sitelerinin güvenliği ile ilgili ayrıntıları öğrenin

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee Total Protection, tarayıcınıza entegre olan ve sizi ziyaret ettiğiniz web sitesinin güvenilirliği ile ilgili sizi uyaran ve virüs bulaşmış sayfalara erişmeyi engelleyebilen özel bir yardımcı olan SiteAdvisor LIVE ile birlikte gelir.

Verilerinizi korumalı bir ortamda saklayın

Ayrıca, çevrimiçi olarak en değerli belgelerinizi yedeklemek veya gizli verileri kilitleyebileceğiniz şifre korumalı tonozlar oluşturmak için bu kapsamlı çözüme güvenebilirsiniz. Dahası, dosyaların kalıcı olarak yok edilmesi için entegre Shredder’ı da kullanabilirsiniz.

Sonuç

Sonuçta, McAfee Total Protection yalnızca kötü amaçlı yazılım virüslerine karşı değil, aynı zamanda meraklı kullanıcılara karşı da yardımcı olabilecek çok çeşitli araçlar içerir.

McAfee Total Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2014
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here