McAfee Mobile Security (iOS)

0
749
Ücretsiz | 20 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

McAfee Mobile Security, popüler güvenlik şirketi olan McAfee’in iOS işletim sistemli iPhone ve iPad gibi cihazalar için geliştirmiş olduğu güvenlik uygulamasıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

iOS için Güvenlik Uygulaması

McAfee Mobile Security uygulaması ile telefonunuzda ya da tablette bulunan bilgileriniz güvenlik altına alınır. iOS işletim sistemleri için güvenlik uygulaması arıyorsanız en kapsamlısı McAfee tarafından geliştirilen McAfee Mobile Security uygulamasıdır.

McAfee Mobile Security uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip bütün özelliklerini hiç bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Bu özelliklerden biriside, fotoğraf, video ve kişisel bilgilerinizi şifre ile koruyabilecek olmanızdır. Bir diğeri de eğer cihazınız kaybolursa yerini tespit edebilirsiniz. Bunun yanı sıra rehberinizde bulunan kişileri yedekleyebilir ve istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz.

McAfee Mobile Security uygulamasından yararlanmak istiyorsanız McAfee üyeliğiniz olması gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten ve giriş yapıp gerekli yönlendirmelerden sonra hızlı bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

McAfee Mobile Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : iOS 9.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here