McAfee LiveSafe

0
1295
Deneme Sürümü | 4.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
5

Özet

Virüslere ve casus yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan e-posta ve web filtrelemesinin yanı sıra McAfee tarafından imzalanmış bir güvenlik merkezi bulunmaktadır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs Koruma Programı

Güvenilir bir güvenlik çözümü isteğe bağlı değildir, ancak herhangi bir bilgisayar kullanıcısı için olması gereken bir özelliktir. McAfee LiveSafe, antimalware koruması ve bilgisayar optimizasyonu açısından ihtiyacınız olan her şeyi size sunmayı amaçlayarak, bilgisayarınız için yeni bir güvenlik kalkanı oluşturmaya hazır kapsamlı bir araçlar paketi sunar.

McAfee’nin tarama motorlarına dayanan LiveSafe, bilgisayarınızdaki etkinliği gerçek zamanlı olarak analiz ederek virüsleri, diğer türdeki trojan, casus yazılım ve potansiyel olarak istenmeyen programları otomatik olarak engeller.

İsteğe bağlı taramalar da mümkündür ve bu durumda, tehditleri bulmak için hızlı, eksiksiz ve özel bir analiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, McAfee LiveSafe, periyodik taramaları yapılandırmak için kullanabileceğiniz, yalnızca bilgisayarınızın her zaman korunmaya devam etmesini sağlamak için kullanabileceğiniz bir tarama zamanlayıcı özelliğine sahiptir.

Dahili güvenlik duvarıyla McAfee LiveSafe, bilgisayarınızı ele geçirme veya kişisel bilgilerinizi çalma girişimlerini tespit etmek ve engellemek için ağ etkinliğini analiz edebilir. Başka bir deyişle, güvenlik duvarı, ağ ve İnternet bağlantılarını yetkilendiren veya engelleyen bir trafik filtreleme aracı görevi görür.

McAfee LiveSafe, posta kutunuzun kimlik avı saldırılarından korunması ve alınan e-postaların filtrelenmesi için bir anti-spam modülü de içerir.

Ek olarak, ziyaret ettiğiniz her web sitesine derecelendirme atayabilen ve bir sayfanın güvenli şekilde erişilebilir olup olmadığını gösteren bir tarayıcı eklentisi bulunur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıdaki tüm özelliklerin en önemlisi olmakla birlikte, şimdi McAfee LiveSafe paketindeki ek yardımcı programlardan bazıları hakkında konuşma zamanı geldi.

Her şeyden önce, dahili dosya parçalayıcı hassas dosyalardan kurtulmanızı sağlar. İkincisi, bilgisayarı temizlemek ve hızını optimize etmek için gereksiz dosyaları kalıcı olarak silebilen QuickClean aracı. Güvenlik açığı tarayıcı ilerledikçe eski uygulamaları algılar ve en yeni sürümleri almanıza yardımcı olur. Son olarak, ebeveyn kontrol modülü, ebeveynlerin çocukları bilgisayarı kullanırken kısıtlamalar getirmelerine yardımcı olur.

Yukarıdakileri göz önünde bulundurarak, McAfee LiveSafe, bilgisayarınızı korumaya ve onu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olan sağlam bir güvenlik aracıdır. Performansı yalnızca Intel Güvenlik ekibinin çalışmalarına bağlıdır ve en son günvellemelerin her zaman kurulu olduğundan emin olmanızı sağlar.

McAfee LiveSafe Ekran Görüntüleri

Versiyon : 14.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here