McAfee Klez Removal Tool

0
576
Ücretsiz | 653 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

McAfee Klez Removal Tool, bilgisayarınıza indirerek Klez solucanını bulup bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz böylece güvenlik önlemlerini bir kat daha arttırmış olursunuz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Klez Virüsü Silme Programı

McAfee Klez Removal Tool, bilgisayarınızı Klez solucanı için taramak ve ondan kurtulmak için tasarlanmış basit bir uygulamadır. Bu, e-postalarınızın kimden aldığınızı sızdırma ve başkalarını etkilemek için Windows Adres Defteri’nde ve kişisel metin belgelerinde bulunan e-posta adreslerine kendiliğinden mesaj gönderen bir güvenlik tehdididir.

Klez solucanını kolayca bulun ve kaldırın

Ayrıca, bilgisayarın etkisiz hale getirilmesi için kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümlerinin bazı süreçlerini de boşaltmaya çalışıyor. Klez solucanı, gerekli izin düzeyini elde etmesi koşuluyla, virüs yaymak için kendini yerel ağdaki makinelerde kopyalayarak çoğaltır.

Uygulamayı yönetici haklarıyla çalıştırın

Tama yapmak için başlat düğmesine basmanız yeterli, bunu yapabilmek için yönetici izninizin olması gerekir. Ayrıca, gerçek zamanlı bir motora sahip olan bir anti-malware uygulaması yüklüyse, sistem hatalarına neden olabilecek tüm yazılım sorunlarından kaçınmak için bunu devre dışı bırakmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, “Program Files” ve “Windows” dizinleri de dahil olmak üzere sabit diskinizde gizli kötü amaçlı yazılımları gizleme noktalarını doğrulamak için ilerlemektedir. Tarama işlemi yapılırken arkanıza yaslanıp rahatlayabilir, ayrıca kontrol edilen nesneye giden yolun tamamını da kontrol edebilirsiniz.

Klez solucanını temizlemek için basit bir çözüm

Klez solucanı tanımlanırsa, bunun yanı sıra ilişkili dosyalar veya kayıt defteri girdileri ile birlikte kaldırıldığı konusunda bilgilendirilirsiniz.

Araç, testlerimiz sırasında Windows 10’da sorunsuz çalıştı ve tarama işlemini makul bir sürede tamamladı.

McAfee Klez Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here