McAfee Internet Security

0
977
Deneme Sürümü | 5.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

McAfee Internet Security, gerçek zamanlı koruma, çoklu tarama modları, karantina yöneticisi, gelişmiş ayarlar ve daha birçok özellik içeren kapsamlı antimalware aracıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kapsamlı Güvenlik Programı

McAfee Internet Security, bilgisayarınızı virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olmak isteyen eksiksiz bir uygulamadır. Program, İnternet’te gezinirken bilgisayarınızı daha güvenli hale getirmek için karşılıklı hedefleri olan çok sayıda araç içerir.

Çevrimiçi koruma, virüslerin bilgisayarınızda çalıştırılmasını önlemeyi amaçlamaktadır. Gerçek Zamanlı Tarama bileşeni, işletim sistemi veya bunları kullanmaya çalıştığınızda her dosyayı denetler. Aynı yaklaşım, e-posta eklerine ve anında mesajlaşma uygulamaları yoluyla alınan dosyalara uygulanır.

Uygulama, Outlook, Windows Mail ve Thunderbird’e entegre güçlü bir istenmeyen posta tarayıcı içerir ve mesajları ve kişileri hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar. Belirli e-posta adreslerini engellemek veya mesajları düzenli ifadeler kullanarak filtrelemek için özel kurallar oluşturabilirsiniz.

Hassas verileri, bir dosyayı silerken parçalayıcıyı kullanarak diğer kullanıcıların erişmesine engelleyebilirsiniz. Bu nedenle, bir dosyayı sildiğinizde diğer kullanıcıların kurtaramayacağından emin olursunuz. Program, yanlışlıkla veri kaybını önlemek için dosyalarınızı güvenli bir çevrimiçi konuma yedekleme seçeneğine de sahiptir.

Sabit disk sürücünüzü gereksiz dosyaları temizlemek için bilgisayarınız QuickClean modülü ile periyodik olarak taranabilir. Bu araç, geçici dosyaları, web tarayıcı geçmişini ve silinen iletileri Outlook hesabınızdan algılar ve temizler. Ne yazık ki, yalnızca listeyi inceleyebilir ve bilgisayarınızda saklamak istediğiniz öğeleri seçemezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın önemli bir özelliği, belirli bir bilgisayar kullanıcısı tarafından erişilen web sitelerini kısıtlamanıza yardımcı olabilecek Ebeveyn Denetimleri modülüdür. Kullanılabilen web sitesi kategorilerini ayarlamanıza izin verir ve size kullanıcı yaşına dayalı bazı önceden ayarlanmış profiller sağlar.

Çoğu görev sırasında program önemsiz kaynaklar gerektirir ve arka planda çalıştırılabilir. Bir tarama çalıştırırken, işlemci yükü maksimum seviyededir ve bilgisayarın performansı üzerindeki etkisi diğer görevleri gerçekleştirmeyi zorlaştırır.

McAfee’den Internet Security, bilgisayarınızı birden çok İnternet tehdidine karşı ve çocuklarınızın uygun olmayan web sitelerinden uzak tutmasını sağlayan güçlü bir araçtır.

McAfee Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 19.0 Build 19.0.4016
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here