McAfee AntiVirus Plus

0
649
Deneme Sürümü | 4.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

McAfee AntiVirus Plus, güvenlik duvarı ve gerçek zamanlı tarayıcı içeren virüs ve casus yazılım temizleyen ödüllü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

McAfee AntiVirus Plus yeni virüsleri önlerken bilgisayarınızı virüs taramasından geçirir ve kaldırır. Kapsamlı uygulama paketi gerçek zamanlı bir tarayıcı ve güvenlik duvarı sunar.

Komple pakette McAfee Anti-Virüs ve Anti-Spyware, Kişisel Güvenlik Duvarı, QuickClean ve Shredder, SiteAdvisor ve Güvenlik Açığı Tarayıcısı dahildir.

Kurulduktan sonra McAfee AntiVirus Plus, sistem sayfası alanında, ana pencereyi birden çok panel halinde bölünebilen bir kullanım oluşturur.

Tarama modu hızlı (Windows dosyaları, işlemler, kayıt defteri öğeleri, önyükleme kayıtları), tam veya özel olarak gerçekleştirilebilir ve tarama zamanlamanızın yanı sıra, tehdit bulunmadığında bilgisayarın otomatik olarak kapanmasını sağlar. Sonuçlar, bulunmuş ve düzeltilmiş toplam sorunları ortaya çıkarmaktadır.

Gerçek zamanlı tarayıcıyı istediğiniz zaman kapatabilir, güvenlik seviyesini ayarlayabilir veya yalnızca programlara ve belgelere odaklanmanın yanı sıra, e-posta ve anlık ileti eklerini, ağ ve çıkarılabilir sürücüleri de içerebilir.

Gerçek zamanlı kalkan, virüsler, truva atları, solucanlar, botlar ve rootkitlerin yanı sıra sistemi Internet Explorer ve Firefox komut dosyalarından, casus yazılımlardan ve diğer potansiyel olarak istenmeyen programlardan koruyabilir. Koruma, “Aktif Koruma” ve virüs taramalarını kullanarak tehdit kalıplarını belirleyerek artırılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee’nin güvenlik duvarı söz konusu olduğunda trafiği (akıllı veya izlenen erişim, gizlilik, kilitleme) kontrol edebilir, “Akıllı Öneriler” i etkinleştirebilir, başlangıçta İnternet erişimini engelleyebilir, ICMP ping isteklerine izin verebilir, UDP izlemeyi etkinleştirebilir, etkinlikleri dosyaya veya günlüğe kaydedebilir, programı sınırlayabilir İnternet’e erişimin yanı sıra “Net Guard” yoluyla riskli bağlantılardan kaçınılabilir.

Ek modüller devam ettiği sürece, SideAvisor güvenli web siteleri ile derecelendirme ve raporlar sağlar, Shredder verileri siler ve özel araçların (Recuva gibi) almayı önler, QuickClean gereksiz dosyaları (eski ActiveX programları gibi) siler, Vulnerability Scanner en son Windows’u indirir ve uygulamalar güncelleştirirken My Home Network, ağ güvenliği sorunlarını onarmanızı sağlar.

McAfee AntiVirus Plus, özel konumları taramak ve verileri parçalamak için Explorer içerik menüsüne entegre olur. Düşük CPU ve RAM kullanıyor, ancak virüs tarama prosedürü bitirmek epey zaman alıyor. Sonuç olarak McAfee AntiVirus Plus kullanımı kolaydır ve bilgisayarları tehditlere karşı korumak için ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sağlar.

McAfee AntiVirus Plus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2013
Dil : İngilzce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here