Maxthon

0
888
Ücretsiz | 54 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Maxthon, özel tarama desteği ile birlikte gelen, aynı zamanda bir reklam engelleyici, bölünmüş ekran görünümü, fare hareketleri, indirme yöneticisi ve daha fazla özellik bulunduran kullanıcı dostu web tarayıcısı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Bulut Tabanlı İnternet (Web) Tarayıcısı

Maxthon, tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu arayüzü ile yüksek hız ve iyi performansı sayesinde hızlı bir şekilde popüler olan bir web tarayıcısıdır.

Arama ve gezinme seçenekleri

Maxthon’u sizin için değerli kılan birkaç faydalı özelliği vardır. Örneğin, yanlışlıkla kapatılan sekmeler için bir geri alma düğmesi ve sekiz farklı arama motoruna sahip bir arama çubuğu, yeni özel pencere ve yeni oturum seçenekleri vardır.

Anlık görüntüler ve harici araçlar

Bir görüntüyü, bütün bir web sayfasını veya bölgeyi yakalamak, eklenti yüklemeyi gerektirmez çünkü artık Snap (dosya PNG, BMP veya JPG olarak dışa aktarılır) olarak adlandırılan tek bir düğmeniz vardır.

Harici Araçlar, Paint veya Calculator gibi bilgisayardaki herhangi bir yazılımın hızlı bir şekilde başlatılmasını sağlar ve Windows Not Defterinden daha hızlı çalışan dahili bir not defteri vardır; bunlar notlar yazmak için veya hatta komut dosyalarından Maxthon’da çalıştırabilirler .

Çeviri ve diğer kullanışlı özellikler

Kaynak Okuyucular özellikleri sayfa geçmişi gösterir ve bir sayfanın video, ses, resim veya sadece düz metin içerdiğini algılar (bunlardan herhangi birini de indirebilirsiniz); buna karşın çevirme düğmesi sizi dil çeviri amaçlı olarak belirtilen bir bağlantıya yönlendirecektir (varsayılan Google Çeviri).

Sponsorlu Bağlantılar

F10 tuşuna basarak, web sayfaları arasında gezinmeyi kolaylaştırmak için bölünmüş ekranı etkinleştirirsiniz (dosya yönetmek için Total Commander’a benzer) ve Maxthon’la ilgili en eğlenceli bölüm muhtemelen fare hareketleriyle ilgilidir (örneğin, herhangi bir web sayfasından bir bağlantı sürükleyerek açabilirsiniz yeni bir sekmede).

Reklam engelleyici, RSS okuyucu ve indirme yöneticisi

Güvenlik ve rahatlık söz konusu olduğunda, Maxthon yerleşik bir Reklam Engelleyici ile gereksiz reklamları, görüntüleri ve sayfaları engellediği için bir Özet Akışı Okuyucu, tüm haberlerinizi el altında bulundurmanızı sağlar; buna karşın İndirme Yöneticisi tüm dosyalara kolayca erişmenize yardımcı olabilir.

Güvenilir web tarayıcısı

Maxthon, özellikle İnternet tarayıcı olarak son derece rekabetçi olan bu pazarda, sadelik ve verimlilik ile sizi şaşırtacak. Ayrıca, Maxthon hakkındaki her şey tamamen özelleştirilebilir, böylece kendi web tarama deneyiminizi oluşturabilirsiniz.

Maxthon Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.1.6.3000
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here