MAV Antivirus

0
567
Ücretsiz | 1.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi

Özet

MAV Antivirus, basit ve sezgisel arayüze sahip, bilgisayarınızı geniş bir yelpazede virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı koruyabileceğiniz güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

MAV Antivirus, sisteminizi dışarıdaki tehditlere karşı savunmanıza yardımcı olmak için oluşturulan, virüsleri ve diğer virüs türü yazılımları tespit etmenize ve kaldırmanıza olanak tanıyan etkili bir yazılım parçasıdır.

Temiz ve sezgisel görünüm

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra değişikliklerin etkili olması için programınızı yeniden başlatmanız veya bilgisayarınızı kapatmanız; programın PC’nizi güvence altına alabilmesi gerekir.

Arayüzü oldukça basit ve kullanımı kolaydır, bu da benzer uygulamalarda o kadar önceki deneyime ihtiyaç duymadığınız anlamına gelir.

MAV Antivirus’un ana penceresi, bilgisayarınızın koruma durumunu ve kullandığınız işletim sistemi hakkında bazı bilgileri görüntüler. Yan panelde, ‘Tara’, ‘Araç’ ve ‘Ayarlar’ ile çalışabileceğiniz işlevleri bulabilirsiniz.

Sisteminizi analiz edin ve tehditleri kaldırın

Başka herhangi bir şeyden önce, bilgisayarınızın içinde bulduğu durumu belirlemek için bir tarama yapmalısınız. En sonuncusu, elle seçebilmenizi sağlayan ‘Hızlı Tarama’, ‘Tam Tarama’ ve ‘Özel Tarama’ arasından seçim yapabilirsiniz. Hedeflenmiş klasörü seçin ve analiz edin.

Sonuçlar, üç kategoride, özellikle ‘Virüs’, ‘Kayıt’ ve ‘Gizli’ olarak görüntülenir ve tespit edilen tüm öğelerin sisteminizden kaldırılması için size ‘Temizleme’ yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

MAV Antivirus’ün ‘Aracı’ bölümü, birkaç tıklama ile sonlandırmanıza olanak tanıyan o anda çalışan süreçleri ve hizmetleri görüntülemenizi sağlar. Benzer şekilde, ‘Başlangıç’ programlarını görüntüleyebilir ve orada bulunmayan programları kaldırabilirsiniz.

‘MAV Kilidi’ bölümü bir veya daha fazla sürücüyü kilitlemenizi sağlar. ‘Ayarlar’ dan, ‘Gerçek Zamanlı Koruma’ özelliğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir, takılı olduğunda çıkarılabilir diskleri tarayıp taramayacağınızı ve diğer bazı yapılandırma tercihlerini seçebilirsiniz.

Basit antivirüs çözümü

MAV Antivirus oldukça etkili ve kullanımı kolaydır ve sisteminizi çeşitli tehlikelere ve virüslere karşı korumanızı sağlar.

MAV Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.7.451
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here