Manycam

0
976
Deneme Sürümü | 78 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Manycam, aynı anda birden fazla sohbet programıyla web kamerayı kullanmanıza ve çeşitli özel efektler uygulamanıza olanak tanıyan akıllı webcam programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Tüm Sohbet Programlarıyla Uyumlu Özel Efektli Web Kamera (Webcam)

Manycam programını bilgisayarınıza indirerek bütün sohbet uygulamaları ile uyumlu çalışabilecek, kamerası ile özel efektler kullanabileceğiniz bir webcam programına sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişim kurmak için anında mesajlaşma programı kullanıp, İnternet üzerinden aynı anda birden fazla uygulamada sohbet ederken bir web kamerası kullanmak hayal değil. Manycam gibi kullanışlı bir programla bu sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Birden fazla sohbet programı ile özel efektler

Manycam, web kamerasını aynı anda birden fazla sohbet araçlarında kullanmanıza ve daha da önemlisi, İnternet üzerinden açtığınız kamera görüntüsüne özel ve parlak efektler eklemenizi sağlar.

Manycam oldukça güzel görünümlü bir arayüze sahiptir ve iyi düşünülmüş yerleşim düzeni sayesinde yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Görüntüler, arka planlar, geçişler, tarih ve saat veya çizimler üzerine yerleştirebileceğiniz nesneler ve tonlarca efekt vardır. Manycam’ın mükemmel bir özelliğini programı test ederken keşfettiğim, kullanıcıların kamera resmini çizmesi özelliğini çok beğendim.

Çalma listesi yönetimi ve dışa aktarma seçenekleri

Yazılımın ayarlarını özelleştirmek için, ses ve video kaynak seçeneklerini ayrı ayrı yapılandırabilirsiniz. Web kamerasından canlı bir yayın yapmak yerine, yayın yapılabilen videolar ekleyerek oluşturabileceğiniz çalma listeleri desteği bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Manycam, kullanıcı tanımlı bir dizinde saklanabilecek anlık ekran görüntüsü alma imkanı sunar. Artı, videoları kaydedebilir ve MP4, AVI veya GIF dosya formatına aktarabilirsiniz.

Manycam, web kamerasını destekleyen her sohbet programıyla çalışabilir. Messenger, Windows Live Messenger, Skype, Paltalk, Camfrog, AIM ve diğer pek çok sohbet uygulaması.

Güvenilir web kamera programı

Manycam, anlık mesajlaşma programlarını tek bir web kamera programıyla kullanmaya ve birden fazla uygulamaya aynı video ve sesi aktarmaya ihtiyaç duyan herkes için oldukça yararlıdır. Çok güçlü özellik paketi ve kullanım kolaylığı bulunur.

Manycam Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.2.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here