Malwarebytes Chameleon

0
445
Ücretsiz | 6.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Malwarebytes Chameleon, bilgisayarına virüs bulaşmış olan kullanıcılar için, virüsler tarafından bilgisayarı kısıtlanmış ve çalışamaz hale gelmiş olsa bile, Malwarebytes Anti-Malware programını yükleyip başlatmalarını sağlayan kullanışlı bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Anti-Malware Programı

Kötü amaçlı yazılım virüslerinin kendilerini göstermenin birçok yolu vardır ve sizin için en yaygın olanlardan biriside şu anda bilgisayarınızda yüklü olan virüstür ve bunu temizlemeniz sizin nihai görevinizdir. Temizlemezseniz, artık bilgisayarınızı tarayamaz, temizleyemez ve USB aygıtlarına veya bağlı bir ağa yayılabilir. Bunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, Malwarebytes Chameleon gibi bir çözüme güvenmeniz gerekiyor.

Bu bir komut satırı yardımcı programıdır, ancak tüm eylemler otomatik olarak başlatıldığından, araç başlatıldıktan sonra hiçbir kullanıcı girişi gerekli olmaz.

Temel olarak, arşivi indirdikten ve içeriklerinden çıkardıktan sonra kullanıcılar ‘EXE dosyalarından herhangi birini çalıştırmayı denemelidir. Bunlar ‘iexplore’,’ rundll32′ veya ‘svchost’ olarak adlandırılmalarına rağmen, bu dosyaların her biri aslında Malwarebytes’i başlatıyor.

Tipik olarak virüs tarafından engellenen yazılımlara bakılmaksızın, bu adlara atıf yaparak kötü niyetli yazılımları kandırabiliyor ve uygulamayı çalıştırabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yürütülebilir programlardan herhangi birisi çalıştırıldıktan ve kullanıcılar herhangi bir tuşa bastığında, araç Malwarebytes Anti-Malware’in yüklü olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder; Tespit edilmezse web’den indirmeye devam eder, kurar ve çalıştırır.

Herhangi bir ek kullanıcı girişi gerektirmeden, güvenlik çözümü tanımlarını günceller ve bilinen tüm kötü amaçlı işlemleri sonlandırır, böylece bulunan tüm kötü amaçlı yazılımları silip ve tekrar başlamasını önler.

Özetle, Malwarebytes tek başına bir bilgisayardan trojan veya virüs temizleyemezken, bir bilgisayara bulaştığında hayati bir araç olduğu kanıtlayabilir. Algılanan virüsü temizlemek için bir güvenlik ürünü olan Malwarebytes Anti-Malware programını otomatik olarak indirir, kurar ve çalıştırır.

Malwarebytes Chameleon Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.1.33.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here