Malwarebytes Breach Remediation

0
692
Ücretsiz | 14.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Malwarebytes Breach Remediation programı tarama kapasitesi yüksek, virüs bulaşmış dosyaların hızlı şekilde kaldırılmasını sağlayan iş ortamı için oluşturulan kötü amaçlı yazılımdan koruyan bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Önleme Programı

Güvenlik programları, bilgisayarı kötü amaçlı yazılımdan uzak tutmak, tehditlerle mücadele etmek ve her alanda saldırılara engel olmak için mücadele etmektedir. Veri güvenliği iş ortamında yaşamsal önem taşımaktadır, bu nedenle kapsamlı bir koruma ve tehdit tespit sistemi herhangi bir organizasyonda zorunluluktur.

Ödüllü bir tarama motoruna dayanan Malwarebytes Breach Remediation, küçük ve büyük ölçekli şirketlere, birden fazla uç nokta üzerinde kötü amaçlı yazılım tespit etmenin ve geride bırakılabilecek izleri bırakmadan şüpheli ya da tehlikeli dosyaların çıkarılmasını vaat eden tamamen yepyeni bir yaklaşımla güvenlik ihlallerini giderir.

Son nokta tespit ve düzeltme çözümü olarak sınıflandırılan Malwarebytes İhlali Düzeltmesi yalnızca komut satırında çalışır, ancak sözdizimi ve seçenekleri oldukça basittir. Yeni bir sistem taramasına başlamadan önce, kullanıcıların en yeni tanımların kullanıldığından emin olmak için virüs veritabanını güncellemesi gerekir.

Uygulama, ihlali ihlal eden şüpheli dosyaları ve enfeksiyonları tespit etmek için tüm sistem ve ağ uç noktalarını analiz edecek şekilde yapılandırılmıştır. Tarama çalıştıkça ilerleme izlenebilir ve sonunda bulgular hakkında kısa bir istatistik görüntülenir. Geçici düzeltmeleri uygulamak yerine davayı tedavi etmeyi amaçlayan Malwarebytes Breach Remediation, tüm tehdit izlerini izler ve kaldırır, tehlikeye atılan iş istasyonlarını temizler, gelecekteki saldırıları önler ve böylece daha güçlü bir güvenlik sistemi için ilk tuğlayı atar.

Tarama motorunun içerdiği davranışsal ve heuristik algılama kuralları dizisi, uzlaşma özel göstergeleri (IOC) olarak adlandırılan özel kural dosyalarını (XML biçiminde) yükleyerek zenginleştirilebilir. Fidelis, Lastline veya Mandiant gibi diğer ihlal tespit çözümlerini içeren desteklenen kaynakların bir listesi bulunmaktadır.

Tam, eksiksiz taramalar yapılabilir, ancak kullanıcı taramadan veya analiz edilecek yollardan hariç tuttuğu yerleri belirtebilir. Ayrıca, eğer arzu ederse arşivler, PUP’lar ve PUM’lar ihmal edilebilir. Malwarebytes Breach Remediation ayrıca elle etkinleştirilmesi gereken bir anti-rootkit modülüne de sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tehlikeli olarak değerlendirilen dosya ve bileşenler, aksi belirtilmediği sürece karantinaya gönderilir. Kullanıcılar karantinaya alınan öğeleri keşfedebilir ve herhangi bir dosyayı kolayca geri yükleyebilir.

Malwarebytes Breach Remediation’ın amacı, tüm işletmeler için proaktif bir güvenlik çözümü uygulamaktır; bu, kötü amaçlı yazılım ile ilgili sorunları çözmek için gereken zamanı azaltacak ve ekiplerin daha önemli şirket projelerine odaklanmasını sağlayacaktır.

Kalıcı güvenlik sistemiyle uyumsuzluklara neden olmaksızın, daha sonra Malwarebytes ürünü olarak başlatılabilir. Ayrıca, bilinen bitiş noktası yönetim sistemleri ile kesintisiz entegrasyon sağlar ve hızlı ve kolay kurulum sağlar.

Malwarebytes Breach Remediation

Versiyon : 2.7.1.1627 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here