Malware Hunter

0
431
Deneme Sürümü | 25 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.2

Özet

Malware Hunter, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı dosyaları tespit eder ve tehlikeli içeriği siler, böylece önemli sistem alanlarının veya belirli dosyaların talep üzerine taramalarını çalıştırmaya olanak tanır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici

Adından anlaşıldığı gibi Kötü Amaçlı Yazılım Avcısı, virüslerden ve diğer tehdit türlerinden arındırılmış olarak bilgisayarınızdaki olası tehlikeli dosya ve bileşenleri aramak ve ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır.

Hızlı, tam ve özel taramalar

Programı başlattığınızda erişilebilir seçenekler içeren basit bir arayüz tarafından karşılaşıyor olursunuz. Malware Hunter bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak izlemiyor, ancak hızlı, tam veya özel taramalar yapmanıza izin veriyor. Bu nedenle, virüslü olduklarından şüphelendiğiniz bazı yerleri veya dosyaları analiz etmek için kullanabilirsiniz.

Seçeneğinize ve hedef konumun boyutuna bağlı olarak, tarama daha fazla veya daha az zaman alabilir. Tam veya hızlı modda, Kötü Amaçlı Yazılım Avcısı, başlangıç ​​bölümü, yaygın uygulamalar veya sistem kayıt defteri gibi kötü amaçlı yazılımların varlığını ihlal edebilecek bilgisayar alanlarını hedefler. Tarama tamamlandıktan sonra, çözümlenen sorunların sayısını, taranan ve virüs bulaşmış dosyaları ve tarama süresini kontrol edebileceğiniz kısa bir genel bakış görüntüler. Sıkıştırılmış dosyalar desteklenir.

Beyaz listeler ve kara listeler oluşturun

Size kolaylık sağlamak için, Kötü Amaçlı Yazılım Avcısı, hızlı dosya taramasına izin vermek için bilgisayarın sağ tıklama menüsüne yeni bir girdi eklemek üzere yapılandırılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama süresini azaltmak için, ‘beyaz ve kara’ listeleri oluşturmanız mümkündür. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu listeler Malware Hunter’ın taramadan hariç tutmasını veya otomatik olarak engellemesini istediğiniz dosyaların yerini içerir.

Bilgisayarınızı virüslerden temizlemeyi garanti eder

Malware Hunter, bilgisayar güvenliği açısından, kullanımı kolay ve güçlü bir araç sağlamayı amaçlamaktadır. Hızlı tarama ve virüs veritabanının otomatik olarak güncellenmesini sağlar; böylece her zaman en yeni tehditleri tespit edebilisiniz.

Ne yazık ki, gerçek zamanlı tarama kullanılamıyor, bu nedenle kalıcı bir virüsten koruma çözümü yerine bunu kullanmamak daha iyi olabilir.

Malware Hunter Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.40.0.155
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here