MakeUp Pilot

0
2415
Deneme Sürümü | 3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

MakeUp Pilot, fotoğraflara güzellik işaretleri uygulayarak, yüz bölgelerini güzelleştiren, makyaj yapma imkanı sunan, yüz değiştiren ve çeşitli efektler ile fotoğrafları düzenleyen fotomontaj programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (2 oy)

En İyi Makyaj, Yüz Güzelleştirme ve Fotomontaj Programı

MakeUp Pilot, fotoğraflara makyaj yapmayı basit bir yöntemle kullanıcılara sunmak üzere tasarlanmış ve bu konuda çok sayıda özel araçla donatılmış bir fotoğraf editörüdür.

Program, standart fotoğraf düzenleme programı gibi genelde karşılaştığımız yeniden boyutlandırma, kırpma, parlaklık ve kontrast ayarları gibi tüm özellikleri içeriyor olsa da, MakeUp Pilot, yüzdeki kusurları düzeltmenize, değiştirmenize ve güzelleştirmeye yardımcı olacak çeşitli araçlara da sahiptir.

Örneğin, dudaklara ve cilde makyaj yapmak, göz çevresini pürüzsüz hale getirmek, yüzleri güzelleştirmek, dişleri beyazlatmak, kırışıklıkları gidermek veya ruj yapmak için çeşitli araçlar bulunur.

Renkleri ve efektleri otomatik hale getirebilir veya ince ayar yapabilirsiniz. Programı nasıl kullanacağınızı anlamanız için birkaç dakikadan fazla sürmez çünkü oldukça kullanıcı dostu ve çok basit bir arayüze sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm özelliklerin ana pencerede iyi düzenlenmesinin yanısıra, MakeUp Pilot, kullanıcılara çeşitli efektleri nasıl uygulayacağınızı gösteren “Demo” menüsü ve her bir özellik hakkında bilgi sağlayan kapsamlı bir yardım dosyasıyla da donatılmıştır.

MakeUp Pilot, çeşitli biçimlerde düzenlenmiş bir fotoğrafı kaydedebilir. Adobe Photoshop veya başka bir uyumlu programda bir eklenti olarak da kullanılabilir.

Sonuç olarak MakeUp Pilot oldukça kullanışlı bir programdır ve bir Photoshop eklentisi olarak kullanılabilir.

MakeUp Pilot Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.11.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here