MacroDroid (Android)

0
564
Ücretsiz | 20 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

MacroDroid, belirli bir uygulamayı ve daha fazlasını başlattığınızda WiFi bağlantısını açmak gibi telefonunuzda çeşitli görevler ve ayarlar oluşturmak için geliştirilmiş ücretsiz bir otomasyon uygulamasıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Android için Ücretsiz Otomasyon Uygulaması

Telefonunuzda belirli komutları çalıştırmak için görevleri otomatik hale getirebilir ve çeşitli görevler ayarlayabilirsiniz. Uygulama, telefonunuzun rootlanmasını gerektirmez ve istediğiniz kadar makro oluşturabilirsiniz. Telefon çevirici, mesajlaşma uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli görevler için görevleri seçmenize olanak tanır. MacroDroid uygulamasını, kullandığınız cihazın pil seviyesi belirli bir seviyeye ulaştığında, bir mesaj göndermesi veya saat yada hafta içi gibi çeşitli sınırlamalar eklemek üzere ayarlayabilirsiniz.

Ek olarak, görevleri otomatikleştirmek için Bluetooth ve ses seviyesi düğmeleri gibi NFC etiketlerini kullanabilir ve hatta telefonunuzdaki saati veya diğer bilgileri görüntülemek için güç düğmesini kullanabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda makrolar oluşturmak için etkin duruma getirebileceğiniz her türlü şablonla doldurulur. MacroDroid uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MacroDroid Özellikleri:

  • Çeşitli görevleri otomatik hale getirin ve telefonunuzdaki görevleri ayarlayın.
  • Birden fazla makro oluşturun ve şablonları inceleyin.
  • İşlemleri seçin, sınırlamalar veya değişkenler ekleyin.
  • Eylem ayarlarını yapılandırın ve değişkenleri içe veya dışa aktarın.

MacroDroid Ekran Görüntüleri:

MacroDroid Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here